Erika Vitulskienė išpildo seną svajonę – kuria mados namus

Erika Vitulskienė / Brice Barrett nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Erika Vitulskienė per Mamos dieną nustebino feisbuko sekėjus ir draugus, kuomet pasidalijo vaizdo įrašu iš fotosesijos, kurioje ji pozuoja su savo būsimų mados namų drabužiais. Žmonės.lt susisiekus su moterimi ji patvirtino, kad artimu metu – tikslaus laiko įvardyti dar negali – „EV mados namai“ startuos.

„Taip, išsipildo mano svajonė. Ji buvo brandinta mano galvoje labai ilgai, ilgai kurta ir daug galvota apie tai. Man pačiai buvo labai didelis poreikis jaustis gerai, patogiai, laimingai ir visa kita. O galutinį tašką padėjo mano paviešinta fotosesija – sulaukiau labai gražių žinučių, supratau, kad yra poreikis ir reikia startuoti.“

Erika drabužius kuria bendradarbiaudama su profesionalia dizainere, kūrusia ne vieną drabužių linija, Olesia Les. „Mes su ja susikooperavome bendrai idėjai“, – pasakoja moteris.

Dalis drabužių jau yra sukurta, jie pasirodys artimiausiu laiku. „Tai bus drabužių linija moterims, pirmenybę teiksime „plus size“, o tada plėsimės ir tikėsimės dėmesio ir iš, kaip pavadinti, įprastų formų moterų. Iš tiesų sunkiai pritariu „plus size“ terminui, mes visos turime skirtingą sudėjimą, bet pasaulis taip vartoja šį terminą.“

Kainodara sudaroma šiuo metu, ji dar nėra aiški, tačiau atsidarius tinklalapiui, kainos slepiamos nebus. Taip pat bus stengiamasi suteikti kuo daugiau informacijos apie drabužius.

Skaitykite daugiau