Erika Vitulskienė: „Ne kartą sporto salėje teko sulaukti gailesčio žvilgsnių“

Indrė Stonkuvienė ir Erika Vitulskienė / Laidos atstovų nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Erika Vitulskienė / Laidos atstovų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-25 10:26
AA

Verslininkė Erika Vitulskienė prisipažįsta, kad dažnai žmonės, išgirdę, kad ji intensyviai sportuoja, labai nustemba. „Dažniausiai jaučiu stereotipus sporto salėje, kad jeigu jau pilna moteris, tai ji nieko nepadarys“, – LNK.lt laidoje #Tobulainetobula kalbėjo ji. Anot Erikos, jai ne kartą teko sulaukti net ir gailesčio žvilgsnių.

Indrės Stonkuvienės laidoje moterys diskutavo apie pasitikėjimą savimi ir užsispyrimą. Paklausta, ar dar tenka susidurti su aplinkinių replikomis, operos solisto Merūno Vitulskio žmona atviravo. 

„Aš labai dažnai susiduriu su klišėmis ir kartais man jos net patinka, nes būna smagu nustebinti žmones. Pavyzdžiui, ateini į naują sporto klubą pas naują trenerį ir jis iš karto nužvelgia iš aukšto. Galvoja, kad šitai mergaitei po 30 minučių treniruotės reikės kviesti greitąją. Aš jaučiu, matau iš kūno kalbos, kad žmonės taip galvoja. O po to visi nustemba pamatę, kiek aš pakeliu, kiek aš galiu, kokią ištvermę esu išugdžiusi. Esu ne kartą gavusi net žinučių iš žmonių, kurie tiesiog iš šono stebėjo mane sportuojant ir buvo nustebę“, – pasakojo E. Vitulskienė.

Anot moters, buvo ir kitų realių istorijų: „Kadangi domiuosi kovos menais, ypač muay thai, net nuvažiavus atostogauti į Klaipėdą, galvoju reikia palaikyti formą. Nueinu į sporto klubą. Ten treneris aišku su gailesčiu žiūri į mane. Klasika. Tikrai galvoja, kaip visuomet, kad tikrai neatrodo, jog nuolat sportuoju. Ir žinot ką, atlaikiau 32 raundus, o treneris prisipažino, jog galvojo, kad jau po 5 krisiu“.

Indrė Stonkuvienė ir Erika Vitulskienė / Laidos atstovų nuotr.

Paklausta, ar šiuo metu jaučiasi laiminga, Erika tikino – labai. „Nuoširdžiai! Aš esu beprotiškai laiminga savo kūne. Labai dėkoju kūnui, kad tempia mano krūvius, tempia mano sportinius išsišokimus, visas durnystes, leidžia nesirgti. Labai džiaugiuosi savimi – ir jėgos turiu, ir nuotaikos turiu. Visuomet savo gyvenime siekiu psichologinio ir fizinio balanso“. 

Indrė prisiminė, kad jau nuo pat pirmų viešumos dienų, dažniausiai aptariama tema buvo Erikos svoris. „Pripažinkim, tau atėjus į viešumą dažniausiai aptariama buvo visai ne tavo charakteris, veikla darbai ar tai, kad esi charizmatiška, stipri ir itin linksma moteris. Dažniausiai buvo aptarinėjama tavo išvaizda ir, žinoma, svoris. Kaip tu manai, kodėl?“, – klausė laidos vedėja.

Indrė Stonkuvienė / Laidos atstovų nuotr.

„Dėl to aš nepykstu. Pati visą gyvenimą galvojau, kad mano svoris nieko nereiškia ir aš galiu viską tą patį, ką standartinio svorio mergina. Būtent taip formavosi mano savivertė. Šiuo metu labai džiaugiuosi, kad savo „plus size“ paverčiau į tikrą pliusą, man tas išėjo į naudą. Savo minusą paverčiau pliusu tikrąją ta žodžio prasme“, – mintimis dalijosi Erika.

Anot Erikos, jos tikslas visuomet buvo įkvėpti kitas, į ją panašias moteris. „Norėjau ir noriu kalbėti, kad mes galim būti gražios, galim nebijoti ir nesipykti su savimi. Man gražiausia yra savimi pasitikinti moteris ir visai nesvarbu, kokios jos apimtys“.

Visą laidą #Tobulainetobula su Erika Vitulskiene išvysti galite LNK.lt, o kiekvieną ketvirtadienį – vis naujas epizodas su vis kita garsia moterimi.

Erika Vitulskienė / Laidos atstovų nuotr.