Erika Vitulskienė pataria, kaip pabusti iš vidinio sąstingio: moterys daro vieną klaidą

Nauja Erikos Vitulskienės drabužių kolekcija / Natalios Koinovos nuotr.
Nauja Erikos Vitulskienės drabužių kolekcija / Natalios Koinovos nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-07 16:24
AA

E. Vitulskienė sako, pastaruoju metu tiek gatvėje, tiek savo parduotuvėje pastebėjusi labai daug paniurusių, liūdnų ir viskam abejingų moterų. Todėl, žinoma moteris dalijasi savo asmenine patirtimi, kas jai pakelia nuotaiką ir padeda visą dieną gerai jaustis. 

„Kartais atrodo, kad užsitęsusi pandemija dėl Covid-19 atėmė iš visų gyvenimo džiaugsmą. Man ir pačiai būna rytų, kai sunku „išlįsti iš treningų“, tačiau, kai prisiverčiu ir pasipuošiu – pasaulis tarsi nušvinta. Todėl kiekvienai rekomenduoju – tiesiog puoškitės. Juk viskas gyvenime prasideda nuo pradžių: atsikeli ryte, nusiprausi nakties miegą, susišukuoji plaukus, pasidažai  ir visam bendram komplektui, kad jaustumeisi graži, lengvai kvėpuojanti, energinga ir galinti pasirūpinti kitais, reikia gerai atrodyti“, – sako žinoma moteris. 

E.Vitulskienė sako, jau seniai pastebėjus, kad tinkamai parinktas drabužis pakelia nuotaiką, suteikia pasitikėjimo, energijos. Jai žvalumo ir geros nuotaikos šaltinis dažniausiai būna   –  puošni suknelė.

Nauja Erikos Vitulskienės drabužių kolekcija / Natalios Koinovos nuotr.

„Nesakau, kad kiekvieną dieną turime vaikščioti su vakarinėmis suknelėmis – tai būtų kvaila, ne vietoje ir ne laiku. Aš noriu pasakyti, kad  kiekvieną dieną reikia ne bet ką, kas papuola po ranka vilktis, o pasipuošti tinkančiu, stilingu, kūno linijas ir gražiausias vietas išryškinančiu drabužiu. Todėl būtent suknelė, jokiu būdu ne „maišas“, džinsai ar treningai  gali padaryti stebuklus“. 

Kita didžiulė problema, kurią E.Vitulskienė pastebi yra ta, kad moterys visą laiką kažko laukia: laukia, kol sulieknės, daugiau uždirbs, bus  tinkamesnė proga ar nuotaika ir t.t

„Puoštis reikia šiandien, o ne kada nors, kai numesime svorio, ar ateis vasara ir bus nuotaika. Drabužis turi tikti šiandien, o ne rytoj, kitą mėnesį, ar kai numesite dešimt ar trisdešimt kilogramų. Ir netgi šiuo šaltu, niūriu, po koronaviruso vis dar likusios nežinomybės ir nerimo metu turite jaustis gerai, laisvai, spinduliuoti teigiamą energiją ir būti pavyzdžiu bei įkvėpimo šaltiniu kitiems.“

Nauja Erikos Vitulskienės drabužių kolekcija / Natalios Koinovos nuotr.
Nauja Erikos Vitulskienės drabužių kolekcija / Natalios Koinovos nuotr.

E.Vitulskienė pastebi, kad vilkėdama kūną formuojančią ir linijas pabrėžiančią suknelę, jaučiasi labiau pasitempusi, elegantiškesnė.

„Tada mažiau noriu eiti prie šaldytuvo, jei būnu namuose, o pietaudama kavinėse užsisakau lengvesnius patiekalus. Suknelė įpareigoja nesuglebti. Tuomet man visada norisi būti moteriškesnei, elegantiškesnei. Be to, įliemenuota  suknelė suteikia daugiau moteriškumo ir seksualumo“, – sako „plius“ dydžio drabužius kurianti moteris.

Fotogalerija:

Nauja Erikos Vitulskienės drabužių kolekcija (12 nuotr.)
+6