Erikai Purauskytei su dukrele prireikė pareigūnų pagalbos

Erika Purauskytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Erika Purauskytė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-22 12:43
AA

Šeštadienio rytą žinoma renginių organizatorė Erika Purauskytė savo socialinių tinklų paskyroje pasidalino žinia kad Reformatų skverelyje Vilniuje jai teko įsivelti į itin nemalonų incidentą.

Sulaikėm iškrypėlį parke ką tik! Ačiū neabejingiems praeiviams vyriškiams, kurie man su vaiku ant rankų pagelbėjo ir stvėrė už čiurnos tą šlykštąžmogį ir tvirtai laikė jį tol, kol neatvažiavo policiją“, – rašė Erika.

Žmonės.lt moteris teigė, kad pirmasis vyras, į kurį ji kreipėsi save besitenkinančiam užpuolikui artėjant prie jos ir dukrytės – net nepadėjo. „Noriu tai atmatyti“, – sakė Erika.

Ji savo pažįstamų prašo padėti jai surasi neabejingu likusį praeivį, kuris pagelbėjo moteriai su vaiku. Komentatoriai pradėjo dalintis ir kitomis nemaloniomis istorijomis su tuo pačiu užpuoliku.

„Aš labai džiaugiuosi tos istorijos pabaiga, žmonių pilietiškumu, neabejingumu ir žaibiškai bei itin profesionalia policijos pagalba. Noriu pakviesti žmones būti neabejingiems kitiems, padėti, nes tik taip mes galim apsivalyti nuo tokių kenkėjų ir jaustis saugiai“, – ne vien neigiamas emocijas sukėlusio įvykio detalėmis dalinosi moteris.

„Labai norėčiau surasti tą geradarį, kuris mums padėjo. Jei ne jis... Būtų viskas pasibaigę kitaip“, – sakė Erika.

Erikos Purauskytės medaus mėnuo Kenijoje (24 nuotr.)
+18