Erikos Vitulskienės drabužiai greit atsidurs internete: moteris tapo modeliu

Erika Vitulskienė / Brice Barrett nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Oficialiai atidariusi savo vardo mados namus Erika Vitulskienė ir toliau kryptingai dirba prie šio projekto. Liepos 13 dieną moteris pranešė, kad visi norintys įsigyti plius dydžio drabužėlių, netrukus galės tai padaryti internetu.

Operos solisto Merūno Vitulskio žmona Erika Vitulskienė per pastaruosius keletą mėnesių su darbais sukosi it bitė.

Nusprendusi atidaryti mados namus, kur apkūnesnės moterys jaustųsi puikiai bei rastų platesnį drabužių asortimentą – ji sulaukė didžiausių komplimentų.

Žinoma, po oficialaus pristatymo, kai kurie bandė aiškinti, kad štai Erika neapgalvojo tam tikrų siluetų, drabužiai ne taip krenta, tačiau moteris nepasidavė ir iškelta galva žengė pirmyn.

Erika Vitulskienė,

Padėkojusi tiek už gerą, tiek už kritišką žodį – ji skelbia, kad internetinė parduotuvė greitai bus atidaryta!

E. Vitulskienė nusprendė, kad pati taps savo vardo mados namų drabužių modeliu. Juk būtent ji ir reprezentuoja ne tik visą didžiulį projektą, bet ir kiekvieną damą, kuriai plius dydžio drabužių pirkimas visada sukeldavo galvos skausmą.

Žurnalui „Žmonės“ Erika pasakojo, kad įkurti savo vardo mados namus paskatino nuolatinė asmeninė problema: Lietuvoje ypač sunku rasti stilingų didesnių dydžių drabužių.

Erika Vitulskienė,

„Aš negaliu tiesiog nueiti į parduotuvę ir nusipirkti drabužių. Ten paprasčiausiai nerandu nieko sau tinkančio. Tiesą sakant, tai mane jau kurį laiką labai slėgė. Gerai, kad nemažai keliauju, tai galiu užsienyje apsipirkti. Neretai kreipdavausi ir į siuvėjas, nes būti žinomo vyro žmona reikia tam tikrų pastangų, – mes dažnai keliaujame, esame kviečiami vakarienės, todėl ir mano apranga turi būti atitinkama. Bet jei, pavyzdžiui, mane šiandien vakare pakviestų į kokį nors renginį, duotų kredito kortelę ir lieptų eiti suknelės pirkti, patikėkite, iš Lietuvoje esančių parduotuvių grįžčiau tuščiomis rankomis“, – pasakojo Erika.

Jai, kaip ir bet kuriai kitai moteriai, svarbu ne tik apsirengti, bet ir jaustis patraukliai. Tačiau didesnių dydžių drabužių medžiagos storis turi būti tinkamas, kirpimai truputį kitokie.

Erika Vitulskienė pristato pirmą savo mados namų kolekciją (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau