Eros Ramazzotti pristato daugiau nei 3 metus brandintą albumą: naujas darbas pilnas siurprizų

Eros Ramazzotti / Maki Galimberti nuotr.
Eros Ramazzotti / Maki Galimberti nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-20 09:53
AA

Vienas romantiškiausių atlikėjų pasaulyje Eros Ramazzotti pristatė daugiau nei 3 metus brandintą savo naują darbą – albumą „Battito Infinito“. Jame – 12 dainų, kurias atlikėjo gerbėjai Lietuvoje, neabejotinai, išgirs 2023 m. gegužės 11 d. „Žalgirio“ arenoje, kur įvyks įspūdingas E.Ramazzotti šou.

Naujausiame albume Italijos atlikėjas liko ištikimas sau – jame yra ir romantiškų meilės baladžių, priversiančių nubraukti ašarą, ir kompozicijų, padedančių išsivaduoti iš rudens melancholijos, ir, aišku, energingų itališkų melodijų, priversiančių šokti iki paryčių. Visgi albume „Battito Infinito“ yra ir netikėtų siurprizų bei kolaboracijų.

Eros Ramazzotti / Maki Galimberti nuotr.

Dainą „Figli della terra“, kurioje kalbama apie būtinybę saugoti ir tausoti mus supančią gamtą ir apie tai, kad kiekviena patirtis didžiojoje gyvenimo kelionėje turi būti laikoma unikalia bei gerbiama, E. Ramazzotti atliko kartu su dainų autoriumi ir reperiu Jovanotti. Kitą jausmingą kompoziciją „Sono“ atlikėjas įrašė su kitu labai žinomu atlikėju Alejandro Sanz, laimėjusiu 22 „Latin Grammy“ ir 4 „Grammy“ apdovanojimus. Šioje dainoje du kerintys balsai kviečia tikėti savo svajonėmis nepaisant visų išbandymų ir sunkumų, kuriuos atneša pokyčiai ir gyvenimo pakilimai bei nuosmukiai.

Eros Ramazzotti, Alejandro Sanz „Sono“ –

Kartu su naujausiu albumu E.Ramazzotti leisis į pasaulinį turą ir nuo 2022 m. rugsėjo iki 2023 m. gegužės mėnesio aplankys svarbiausius pasaulio miestus, o jo turo žemėlapis driekiasi nuo Šiaurės ir Pietų Amerikos iki Europos ir Skandinavijos šalių.

„Labai džiaugiuosi, kad galiu sugrįžti į sceną, leistis į gastroles ir pagaliau pasiekti visą pasaulį. Tai bus ne tik šou, kurio negalima praleisti, bet ir būdas apkabinti žiūrovus, kurie visą laiką mane palaikė. Ruošdamasis naujam turui, aš atidaviau visą save, sekiau kiekvieną etapą, rūpinausi kiekviena detale ir niuansu, todėl kiekviename iš būsimų koncertų bus maža dalelė manęs ir mano istorijos“, – apie pasaulinį turą kalba E.Ramazzotti.

Eros Ramazzotti turo „Battito Infinito“ koncertas Lietuvoje įvyks kitų metų gegužės 11 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.