Erotinėje scenoje su Mindaugu Papinigiu nusifilmavusi Toma Vaškevičiūtė parodė per daug nuogo kūno

Mindaugas Papinigis ir Toma Vaškevičiūtė / Filmo kūrėjų nuotr.
Mindaugas Papinigis ir Toma Vaškevičiūtė / Filmo kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-11-05 09:39
AA

Lapkričio 13-ąją kino ekranus išvys ilgai laukta kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“. Be šiam žanrui būdingų elementų ir iki ašarų priversiančių juoktis scenų, žiūrovų lauks ir kupinos meilės scenos. Mindaugo Papinigio ir Tomos Vaškevičiūtės kuriami personažai žiūrovus sudomins ne tik dėl savo charakterio, bet ir dėl pikantiškos meilės scenos.

M.Papinigis kino filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ atlieka ne tik prodiuserio, bet ir pagrindinio veikėjo Remigučio vaidmenį. Remigutis beviltiškas laimės ieškotojas, bėgantis ne tik nuo mafijozų, bet ir nuo jį įsimylėjusios Birutės (akt. Toma Vaškevičiūtė). Bandydamas pasprukti nuo Birutės, galiausiai jis atsidurs jos lovoje. 

Toma Vaškevičiūtė / Filmo kūrėjų nuotr.

„Meilės scenos visada reikalauja didelio susikaupimo. Reikia ypatingai jausti partnerę, nes ne tik tu pats, bet ir ji gali jaustis nepatogiai. Džiaugiuosi, kad mums su Toma viskas buvo paprasta ir linksma. Puse dienos tiesiog prasijuokėme ir prajuokavome. Tai kol kas geriausia ir gražiausia mano meilės scena, nes Toma yra nepakartojama moteris ir aktorė. Ir ji visada labai skaniai kvepia“, – pagyrų savo partnerei negailėjo Mindaugas.
 
Paklaustas ar nebuvo sunku apsinuoginti prieš visą kūrybinę komandą, M. Papinigis juokdamasis prasitarė: „Visada kompleksuoju dėl savo padidinto plaukuotumo, dėl to apsinuogindamas prieš visą komandą paprašiau visų išeiti ir duoti man kelias akimirkas susikaupti. Komanda buvo labai supratinga ir maloni, o režisierius Alvydas Šlepikas net padovanojo man gėlių“.

Toma Vaškevičiūtė / Filmo kūrėjų nuotr.

Žavingoji aktorė Toma Vaškevičiūtė filme „Kunigo naudą velniai gaudo“ atlieka pagrindinį moters vaidmenį. Jos kuriamas personažas Birutė – dorovinga klebono šeimininkė, meilės ir šilumos trokštanti senmergė. T.Vaškevičiūtė atskleidė, kad filmuojant meilės sceną atmosfera buvo kūrybinga ir žaisminga, o filmavimo aikštelėje netilo juokas. 
 
„Daugiausiai sunkumų sukėlė Birutės apatinukas – išdavikas. Jis vis atidengdavo per daug nuogo kūno, o pagal sumanymą taip neturėjo būti. Pirmą kartą gyvenime susiduriau su tokia problema. Dažniausiai režisieriai nori išrengti aktorius, o čia buvo atvirkščiai“, – juokdamasi pasakoja aktorė T.Vaškevičiūtė.
 
T.Vaškevičiūtė yra žinoma iš tokių kino filmų kaip „Duburys“, „Anarchija Žirmūnuose“, „Sibiro madona“, „Nesamasis laikas“, taip pat daugeliui atpažįstama iš serialų trilogijos „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“. Tai daug patirties turinti aktorė, todėl meilės scenos jai ne naujiena.
 
„Žinoma, tai yra intymiau nei dublio metu gerti kavą ir kalbėtis apie orą, bet meilės scenos dažnai yra neišvengiama istorijų dalis, todėl į jas žiūriu kūrybingai. Būtent šiai meilės scenai, mano nuomone, iš Birutės pusės reikėjo didelės traukos, beveik paaugliško nekantrumo. Norėjau, kad mūsų veikėjai šios scenos metu atsivertų naujomis spalvomis, – atvirauja aktorė ir dar priduria, – šios scenos laukiau su smalsumu ir buvau puikiai jai nusiteikusi“.

Toma Vaškevičiūtė / Filmo kūrėjų nuotr.

Toma, kaip ir Mindaugas, negaili gerų atsiliepimų savo partneriui. „Mindaugas buvo geras partneris šioje scenoje. Manau, kad tikrai susikalbėjome ir jautėmės taip gerai kaip tik įmanoma tokiomis aplinkybėmis. Sulaukiau didelio jo palaikymo, pagarbos kaip moteris ir kaip aktorė. Esu jam už tai dėkinga“, – atviravo aktorė. 
 
Lapkričio 13-ąją pasirodysiančio filmo kūrėjai teigia, kad juoktis iki ašarų priversianti kriminalinė komedija „Kunigo naudą velniai gaudo“ parodys, koks gražus yra šių dienų kaimas ir kiek nuotykių jame slypi. Bet visų svarbiausia šiame filme galėsite įsitikinti, kad amžinos vertybės visuomet yra ir bus. Nesvarbu, ar gyvename 2015-ais ar 1903-aisiasi metais.