Drabužiai tie patys, o įvaizdis kitas

Drabužinės dilemos / Shutterstock nuotr.
Drabužinės dilemos / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-05-23 00:00
AA

Nors kiekvienam naujam renginiui ar viešam vakarėliui ir norisi įsigyti naują drabužį, kad nereikėtų sukti galvos, kuo gi čia apsirengus, dažniausiai nutinka taip: spintoje apstu pasirinkimų, tačiau apsirengti, atrodo, vis tiek nėra kuo.

Tokie paskutinės minutės pirkiniai sudaro ne tik didžiąją dalį drabužių, gulinčių lentynose, bet ir neretai tėra dėvimi (jei iš viso dėvimi!) tik kartą ar du. Paslaptis čia nedidelė: jums tereikia žinoti svarbiausius drabužinės elementus. Tuomet drąsiai galite derinti prie jų, ką norite, ir kaskart atrodysite vis kitaip!

Pavyzdžių mados pasaulyje netrūksta. Anna Wintour, Kate Middleton, Michelle Obama ar Jennifer Aniston – visos šios moterys supranta, kokie svarbūs yra esminiai drabužių spintos elementai ir nebijo viešumoje būti užfiksuotos su tais pačiais apdarais daugiau nei keletą kartų (juk žinote, kokį spaudimą žvaigždėms kasdien tenka patirti, kad šios rengtųsi vis kitaip...). Be to, tikriausiai pačios pastebėjote, kad mėgstamą drabužį ne tik malonu dėvėti – su juo jaučiatės geriau, labiau pasitikite savimi, esate patenkinta savo stiliumi ir netgi sulaukiate daugiau dėmesio.

Pavyzdžiui, pirmoji JAV ponia Michelle Obama fotografų neretai užfiksuojama dėvinti mėgstamiausias savo sukneles keletą kartų iš eilės skirtingomis progomis. Nuotraukoje iš dešinės ji – 2009 metų balandį po susitikimo su Prancūzijos prezidentu Nicolas Sarkozy Strasbūre, o kairėje – su vyru ir dukterimis moteris lankosi vienoje Vašingtono bažnyčioje 2012-ųjų balandį. Michelle, iš spintos lygiai po trejų metų išsitraukusi dizainerio Thakoono kurtą tamsiai rožinę gėlėmis margintą žakardo suknelę, pakeitė batelius, priderino juodą švarkelį su didele sage, o palaidus plaukus susikėlė viršugalvyje.

 

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.

 

JI24 paruošė populiariausių penkių vasaros dalykų sąrašą, kuriuos turėdamos galėsite į valias eksperimentuoti ir, derindamos prie jų ryškiaspalvius bei originalius drabužius ar aksesuarus, atrasti vis naujų aprangos variantų. Išstudijuokite ir pamirškite galvos skausmą, užklumpantį atvėrus drabužių spintos duris!

 

1. Balerinų bateliai, arba patogieji žemakulniai

Tokie bateliai visada patogūs ir elegantiški. Jie nesunkiai pakeičia įvaizdį: neutralūs paslepia minioje, o puošti neregėtais raštais visuomet padeda išsiskirti.

 

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.

 

 

2. Paprasti balti marškinėliai

Šis drabužis tinka prie visko! Dar daugiau – balta palaidinė sukuria pakilumo, švarumo įspūdį. Dėvėkite ją prie džinsų, po švarku, sukištą į sijoną aukštu liemeniu... Rinkitės medvilnę kasdieniam įspūdžiui, o šilkiniais marškinėliais puoškitės oficialesnei progai  pasitaikius.

 

 

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.

 

 

3. Tiesios juodos kelnės

Šios išgelbės bet kurioje situacijoje: tiks prie per didelio megztinio, kai skubiai prireiks bėgti į parduotuvę ar į kavinę su drauge, o priderintos prie puošnios šilkinės palaidinės ir švarko sukurs įvaizdį penktadienio vakarėliui ar darbo pokalbiui.

 

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.

 

 

4. Kūno spalvos glaustinukė

Kuo plonos aptemptos palaidinės tonas artimesnis jūsų kūno spalvai – tuo geriau. Toks drabužis bus geriausias išsigelbėjimas, kai nežinote, kaip dėvėti šiemet ypač madingas, bet rizikingas perregimo audinio palaidines.

 

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.

 

 

5. Susagstomas arba surišamas megztinis

Šis drabužis nepaiso sezonų, mados ir laiko – jis visuomet stilingas ir aktualus. Trikotažinis megztinis nepamainomas biure, tačiau puikiai tinka net prie vakarinės suknelės, jei kokteilių vakarėlyje ar koncerte lauke sutemus žvarbu!

 

Michelle Obama / „Scanpix“ nuotr.

 

Tekstas Akvilės Lesauskaitės