Estela Stumbraitė atšventė 18-ąjį gimtadienį: šventė – prabangiame viešbutyje draugių apsuptyje

Estela Stumbraitė / Dariaus Kučio nuotr.
Estela Stumbraitė / Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-09 20:12
AA

Gegužės 23 dieną verslininkų Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra sulaukė pilnametystės. Jai suėjo 18 metų. Žinomų tėvų dukra gimtadienį atšventė prabangiame viešbutyje, draugių apsuptyje.

Socialiniame tinkle „Facebook“ Inga Stumbrienė pasidalijo dukros gimtadienio šventės nuotraukomis. Jose dukra pozuoja prabangiame Grand Hotel Vilnius, Curio Collection by Hilton viešbutyje kartu su draugėmis. Fotografijomis I.Stumbrienė sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Estelos 18-tasis Gimtadienis!“, – rašė I.Stumbrienė.

Žmonės.lt primena, kad gimtadienio dieną I.Stumbrienė portalui Žmonės.lt atskleidė, kaip jaučiasi dukros gimimo dieną.

Laiminga mama prisipažino, kad jai nebuvo sunku auginti Estelą. Ir patikino, kad augindami pirmagimę jiedu su vyru Aivaru patyrė pačių gražiausių akimirkų, o mokydami ją daug ko išmoko ir patys.

„Iš tiesų, jaučiuosi puikiai, užauginome pareigingą ir atsakingą merginą, kuri jau drąsiai ir savarankiškai gali žengti savo gyvenimo keliu“, – sakė išdidi mama.

Ne kartą teko įsitikinti, kad ši šeima mėgsta ir moka rengti įspūdingas šventes, todėl paklausėme, kaip šįkart bus paminėtas Estelos gimtadienis.

„Šiandien gimtadienį minėsime restorane, o kita savaitgalį Estela planuoja šventę su draugais“, – tuomet sakė Estelos mama.

Estelos Stumbraitės 18-tasis gimtadienis (4 nuotr.)
Dariaus Kučio nuotr.
+1