Estetinės medicinos specialistė J.Dičkienė: „Visuma sudaro sveiko, gražaus žmogaus įvaizdį“

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.
Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-05-28 14:28
AA

Jolanta Dičkienė, GOK klinikos bendrosios praktikos slaugytoja ir estetinės medicinos specialistė grožį mato plačiau: „Mūsų požiūris į žmogų – holistinis. Esame medicinos įstaiga, todėl pirmoje vietoje mums – paciento sveikata. Prieš darydami bet kokią procedūrą, pirmiausia, įvertiname paciento sveikatos būklę ir tik matydami, kad sveikatos būklė leidžia, atliekame tas procedūras, kurios iš tiesų tam žmogui tinka ir duos matomą efektą“.

GOK klinika visai neseniai praplėtė savo paslaugų asortimentą ir dabar savo pacientams siūlo tiek kompleksinius odontologijos gydymo sprendimus, tiek įvairias grožio procedūras. Papasakokite apie didžiausias GOK klinikos naujienas? 

Iš tiesų praplėtėme  savo paslaugų asortimentą ir dabar savo pacientams siūlo kompleksinius odontologijos  gydymo sprendimus. Klinikoje atliekamos absoliučiai visos, odontologijos  procedūros:  pradedant  burnos higiena ir  baigiant aukščiausio lygio, moderniausiais metodais atliekama dantų  implantacija bei protezavimu. Turime gerų  naujienų net bijantiems skausmo:  dantų gydymo procedūras klinikoje galime atlikti naudojant beskausmę „Icon“ sistemą.  

Kita naujovė odontologijos srityje – beskausmė implantacija,  atliekama naudojant unikalę skaitmeninę dinaminę navigacinę implantacijos sistemą. Ši sistema užtikrina, šimtaprocentinį  procedūros tikslumą ir maksimaliai sumažina komplikacijų riziką. 

Viena svarbiausių grožio naujienų GOK  klinikoje,  kuria labai džiaugiasi  ir moterys, ir vyrai –  kūno  plaukelių epiliacija, atliekama moderniu diodiniu  „Epi HEAL“ plaukelių šalinimo lazeriu. 

Papasakokite plačiau, kuo šis lazeris skiriasi nuo daugeliui pažįstamo,  įprasto Aleksandrito lazerio?

Šis lazeris dar naujiena Lietuvos rinkoje. Juo atliekamas be skausmis, kuo klientai, ypač vyrai,  labai džiaugiasi, ir tikrai efektyvus plaukelių šalinimas nuo visų kūno vietų. Šis lazeris nuo įprasto Aleksandrito lazerio skiriasi tuo, kad tinka  absoliučiai visiems odos tipams: idealiai pašalina tiek labai tamsius juodus,  tiek šviesius, pūkelius primenančius plaukelius. Kitas labai aktualus momentas klientams, ypač vasaros metu, yra tas, kad šiuo lazeriu epiliaciją galima daryti net ir saulėje įdegusiai kūno odai. 

GOK klinika / Reklamos užsakovo nuotr.

Pastaruoju metu grožio procedūrų pasiūla rinkoje ypač didelė, patarkite, kaip žmogui iš gausios pasiūlos išsirinkti geriausią? 

Mes, GOK klinikoje,  grožio procedūras  atliekame  kompleksiškai ir nuosekliai, atsižvelgdami į pacientų amžių bei veido odos būklę bei poreikius. Mūsų tikslas, kad pacientas iš tiesų matytų rezultatą, todėl kiekvienam procedūras skiriame individualiai. Svarbiausios ir pagrindinės veido odos puoselėjimo procedūros – veido valymas. O jau, koks tas veido valymas – kombinuotas,  mechaninis, rūgštinis, ar ultragarso, priklauso nuo žmogaus veido odos būklės.

Savo klientams visada primenu, kad veido valymas tai – higiena, be kurios nerekomenduojama daryti gilesnių procedūrų. Kad ir kokios brangios ir kokybiškos procedūros bebūtų, jos turės didesnė efektą tik tada, jei bus daromos ant  paruoštos veido odos. Dažnai pacientams atliekame ir kombinuotas gilesnių odos sluoksnių procedūras. Kaip jau minėjau, viskas priklauso nuo odos būklės ir siekiamo rezultato. Tačiau labai svarbu, kad žmogus būtų sveikas ir visapusiškai gražus.  

GOK klinikoje viena populiariausių procedūrų – lūpų kontūrų korekcija, tačiau, ne visoms klientėms iškart ją darote, kodėl? 

Lūpų kontūrų korekcija iš tiesų – viena populiariausių grožio procedūrų GOK klinikoje. Tačiau mes ją rekomenduojama daryti tik tada, kai šypsena graži. Būna atvejų, kai prieš šią procedūrą, kad efektas iš tiesų būtų stulbinantis/holivudinis rekomenduojame pasidaryt dantų balinimą.  Pas mus  dantų balinimo procedūra atliekama švelniai ir saugiai su modernia „Philips zoom“ sistema. Balinat dantis  su  „Philips zoom“ sistema paciento dantų emalis beveik nepažeidžiamas, todėl dantys tampa ne tik balti, bet ir sveiki ir  ne tokie jautrūs, kaip balinant kitomis priemonėmis.

Taip pat, jei reikia, galime pasiūlyti ir dantų tiesinimą „Ordolain“ kapomis. Ši moderni skaitmeninė technologija gali visiškai pakeisti tradicines  dantų kabes arba breketus. Gera naujiena estetikos gerbėjams –  jos tokios patogios ir minimalios, kad beveik nepastebimos.  Mes –  medicinos įstaigas, todėl esame įsitikinę, kad tik visuma sukuria bendrą sveiko, gražaus žmogaus įvaizdį.  O mūsų  tikslas – pasirūpinti  savo klientais nuo iki. 

Ar GOK klinikoje atliekamos plaukų stiprinimo procedūros? 

Taip, jei tik yra poreikis, galime pasirūpinti ir pacientų plaukais. GOK klinikoje  atliekamos  profesionalios plaukų stiprinimo procedūros.  

Kuo dar galite nustebinti itin reikalų pacientą?

Pirmiausia, tai dėmesingumu, rūpesčiu ir profesionalumu. Daugelis GOK klinikos pacientų būna maloniai nustebinti ne tik GOK klinikos bendra atmosfera, bet ir kvapu. GOK klinikoje visada tvyro, specialiai mums sukurtas,  gaivus juodos arbatos su citrina kvapas. Gal todėl beveik visi mūsų pacientai, vos pravėrę mūsų klinikos duris, pasijaučia čia kaip SPA centre. 

GOK kliniką rasite Vilniuje, Žalgirio g. 94.

Registruotis vizitams galima telefonu +370-650-69-100 arba internetu, adresu www.gok.lt/registracija.

GOK klinika (6 nuotr.)
Odontologijos ir grožio klinika GOK (20 nuotr.)
+14