Estijos „Eurovizijoje“ – nelaimė: per pasirodymą nukrito ir susižalojo atlikėja

Elina Nečajeva / Stop kadras
Elina Nečajeva / Stop kadras
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-02-04 11:12
AA

„Eurovizijos“ aistros verda ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje – ši šalis taip pat renka savo atstovą didžiausiam Europos dainų konkursui. Vis dėlto antrasis atrankos „Eesti Laul“ pusfinalis neapsiėjo be incidentų. Į orą pakilusi dainininkė Elina Nečajeva buvo per staigiai nuleista ant žemės. Atlikėja neišvengė sužalojimų.

Estijos „Eurovizijos“ atranka „Eesti Laul“ jau taip pat artėja link finišo tiesiosios – ką tik praūžė pirmasis pusfinalis.

Čia varžėsi ir Estijai „Eurovizijoje“ kartą gana sėkmingai jau atstovavusi atlikėja Elina Nečajeva. 2018-aisiais Portugalijos sostinėje Lisabonoje ji pasirodė su daina „La forza“ ir finale iškovojo aštuntąją vietą.

Dabar ji vėl bando patekti į didįjį dainų konkursą, šiemet vyksiantį Italijos mieste Turine, ir tam pasirinko kūrinį „Remedy“.

Pasirodymo kulminacijoje Elina pakyla į orą. Tiesa, šis momentas pusfinalio metu baigėsi ne taip, kaip planuota – ištikus techniniams nesklandumams, atlikėja ant žemės buvo nuleista per staigiai. Nors po to E.Nečajeva sugebėjo užbaigti dainą, ką tik įvykęs incidentas atsispindėjo ir jos balse – šis kiek drebėjo.

Incidentas – vaizdo įraše:

Laimei, atlikėja atsipirko tik rankos sužalojimu. Vėliau kalbėdama su vietine žiniasklaida Elina teigė dėl situacijos nieko nekaltinanti ir mananti, kad incidentas įvyko tiesiog dėl repeticijų trūkumo.

„Pagrindinėje repeticijoje viskas buvo idealu, (nusileidimo) laikas ir viskas buvo labai puiku, bet mes tikrai turėjome per mažai repeticijų. Tokiems dalykams reikia daug repetuoti, kad viskas išeitų gerai, saugiai. Taigi tikiuosi, kad iki finalo turėsime daugiau repeticijų“, – Estijos portalui kroonika.delfi.ee kalbėjo E.Nečajeva.

Estijos „Eurovizijos“ pusfinalyje keturi laimingieji, patekę į finalą, buvo išrinkti susumavus komisijos ir žiūrovų įvertinimus. Tuo metu penktasis finalininkas antrojo etapo metu buvo išrinktas tik žiūrovų – būtent šia laimingąja ir tapo Elina.

Visą Elinos Nečajevos pasirodymą galite pamatyti vaizdo įraše: