Estijos pirmoji ponia Evelin Ilves po bučinio skandalo ramybės ieško Amerikoje

Estijos prezidento Toomaso Hendriko Ilveso žmona Evelin / „Scanpix“ nuotr.
Estijos prezidento Toomaso Hendriko Ilveso žmona Evelin / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-28 15:12
AA

Po to, kai kilus bučinio skandalui, Estijos pirmoji ponia Evelin Ilves su dukra išvyko į Vokietiją, kelionė tuo nesibaigė. „Eesti Ekspress“ žiniomis, E.Ilves su dukra šiuo metu vieši JAV.

Kitą savaitę Evelin Ilves dukrai Kadri Keiu prasidės nauji mokslo metai, tačiau neaišku, ar ji iki to laiko grįš į Estiją, o jei grįš, kas ją palydės į mokyklą, rašo Elu24

Neištikimybės skandalas pasiekė viešumą, kuomet praėjusio penktadienio rytą Estijos leidinys „Kroonika“ publikavo skandalingas nuotraukas, kuriose prezidento Toomo Hendriko Ilveso (60) žmona Evelin Ilves (46) užfiksuota besiglėbesčiuojanti ir besibučiuojanti su jaunesniu vyru.

Vėliau tą pačią dieną pirmoji šalies ponia „Facebook“ paskyroje atsiprašė: „Man dabar vienas sunkiausių gyvenimo periodų. Prašau, atleiskite visi, kuriems suteikiau skausmo.“

Šeštadienio popietę Evelin Ilves su dukra Kadri Keiu išskrido į Vokietiją, o toliau, kaip paaiškėjo, į JAV. Prezidento žmona už skrydžio bilietus mokėjo iš savo asmeninės sąskaitos.

Netrukus Estijos žiniasklaida paviešino, kad vyras bučiavęs Evelin – labai panašus į Vincentą Aranegą. Iš Monpeljė miesto Prancūzijos pietuose kilęs vyras nuo 2013 rudens jis dirba Taline, „Adcash“ reklamos agentūroje.

Skandalingos Estijos prezidento žmonos Evelin Ilves nuotraukos