Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas skiriasi su žmona Evelin

Evelin Ilves ir Toomas Hendrikas Ilvesas / AOP nuotr.
Evelin Ilves ir Toomas Hendrikas Ilvesas / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-17 18:52
AA

Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas (61) skiriasi su žmona Evelin Ilves (46). Santuokoje pora gyveno nuo 2004 m. Pranešama, kad pirmoji šalies pora skiriasi bendru sutarimu, rašo postimees.ee. Abiems tai buvo antra santuoka.

Oficialiai skyrybos bus įteisintos balandžio 30 dieną, pranešė prezidento kanceliarija. Pabrėžiama, kad skyrybų priežastys asmeninės, niekaip nesusijusios su politine šalies vadovo veikla.

Ilvesai ir toliau kartu rūpinsis 2003 metais gimusia dukra Kadri Keiuga. 

Toomas Hendrikas Ilvesas ir Evelin Ilves prašo spaudos ir visuomenės suprasti bei gerbti jų nepilnametės dukros jausmus.

Žmonės.lt primena, kad pirmoji Estijos pora pernai rugpjūčio pabaigoje patyrė dideli santykių išbandymą – Evelin Ilves buvo nufotografuota besibučiuojanti su prancūzu Vincentu Aranegu.

Po to, kai nuotraukos pasiekė dienos šviesą, iki tol tobula žmona laikyta pirmoji Estijos ponia kartu su dukra trumpam išvyko iš šalies.

Vėliau Ilvesai viešumoje bandė demonstruoti, kad nesutarimus išsprendė ir susitaikė. Tačiau tai, pasirodo, buvo tik bandymas sulipdyti byrančius santykius. 

Abiem sutuoktiniams nepavyko išsaugoti jau antros šeimos. Toomas Hendrikas Ilvesas prieš tai buvo vedęs amerikietę psichologę Merry Bullock, su kuria 1987 m. susilaukė sūnaus Luukaso Kristjano, o 1992 m. dukros Juulios Kristiine.

Estijos prezidentas ir jo žmona pirmą kartą po neištikimybės skandalo pasirodė viešumoje (3 nuotr.)
„Facebook“/Raigo Pajula nuotr.
Charizmatiškoji Estijos prezidento Toomaso Hendriko Ilveso žmona Evelin (19 nuotr.)
+13
Lietuvoje lankosi Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas (13 nuotr.)
+7