Estrados atlikėjų Rolando Petrikio ir Birutės Petrikytės giminėje – graži vestuvių šventė

Jaunavedžiai Gintenė ir Tomas, Rolandas ir Janina Petrikiai, Birutė Petrikytė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkui Rolandui Petrikiui ir jo žmonai Janinai šiandien ypatinga diena. Kauno Rotušėje šeštadienį meilę ir ištikimybę savo išrinktajam Tomui Baniui (31) prisiekė J.Petrikienės dukra iš pirmosios santuokos Gintenė Sorakaitė (33). Pasveikinti jaunavedžių atvyko ir R.Petrikio sesuo, garsi estrados dainininkė Birutė Petrikytė.

Nuotaka ceremonijoje vilkėjo baltą ilgą suknelę. Juos plaukus dengė nuometas. Pora apsikeitė klasikiniais, juvelyro sukurtais aukso žiedais.

Jų vidinėje pusėje buvo išgraviruota tuoktuvių data ir vardai – Tomo žiedą puošia Gintenės, o jos – išrinktojo vardai.

Vestuvių akimirka / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Vestuvių liudininkais tapo R.Petrikio dukra iš pirmos santuokos Ieva Petrikytė – Vilmanė ir jos vyras Tomas Vilmanas. Gintenė ir Ieva – labai artimos, daug bendrauja. „Jos net daugiau nei seserys“, – su šypsena sakė laiminga nuotakos mama J.Petrikienė.

Vestuvių šventė vyko Raudondvaryje esančiame restorane, čia dalyvavo apie 50 svečių, tarp kurių buvo ir žinoma estrados dainininkė Birutė Petrikytė.

Vestuvių akimirka / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Jaunavedžiai dar nenusprendė, kur vyks pailsėti po vestuvių. „Apie povestuvinę kelionę daug kas klausinėja. Galbūt į ją ir vyksime. Dar nenusprendėme“, – sakė nuotaka.

Pora susipažino prieš trejus metus, rugpjūtį. Jie abu dalyvavo viename bendrame draugų susitikime. Į jį tuomet iš Prancūzijos atvyko ir į Lietuvą parskridęs Tomas.

Vestuvių akimirka / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

„Tai turbūt galima pavadinti žaibu iš giedro dangaus“, – apie pažinties pradžią kalbėjo Gintenė.

Pirmais draugystės metais porai teko daug keliauti. Jiedu dar galutinai nenusprendė, kur įsikurs – Lietuvoje ar Prancūzijoje.

Kauno Rotušėje Tomas Banys vedė mylimąją Gintenę Sorakaitę (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau