Estrados princas Rytis Cicinas žiemą puošiasi Nijolės Veličkienės dovanotais karakulio kailiniais

Rytis Cicinas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmajame septintojo sezono „Žvaigždžių duetų“ filmavime šią savaitę ant scenos lipo ir naujokai, ir estrados grandai. Vienas iš jų – Rytis Cicinas duetu dainavo su Radžiu Aleksandrovičiumi. Jiedu išsiskyrė savo ekstravagantišku garderobu.

Rytis Cicinas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

R.Cicinas dėvėjo auksu tviskantį raudono aksomo švarką, o Radžis – baltą spindinčiais blizgučiais puoštą ansamblį. Estrados princais vadinamų atlikėjų pasirodymas nepaliko abejingų.

Nulipęs nuo scenos, užkulisiuose, garsusis Rytis Cicinas atrodė ne ką prasčiau nei prožektorių šviesoje. Jis kaipmat pakeitė savo blizgantį sceninį kostiumą į ištaigingus, žemę siekiančius karakulio kailinius. Dainininkas, paklaustas kiek honorarų teko pakloti už šį prabangų apdarą, atskleidė, kad kailiniai – kailių karaliene vadinamos Nijolės Veličkienės dovana.

„Toks mano gyvenimas. Aš mėgstu prabangą, aš mėgstu atrodyti gražiai ir išskirtinai. Tai mano darbo ir gyvenimo dalis“, – paklaustas apie savo ekstravagantišką stilių Žmonės.lt kalbėjo R.Cicinas.

Dainininkas tikino, kad sau niekuomet neleistų koncertuoti apsirengus kasdieniškai. Vis dėlto, estrados princas nesmerkia atlikėjų, kurie ant scenos lipa apsivilkę džinsus ir paprasčiausius marškinėlius.

„Su sportbačiais į sceną lipti sau neleisčiau. Aš tiek metų dainuoju ir toks yra mano įvaizdis, bet šiuolaikiniam jaunimui viskas galima. Juk stilius priklauso nuo dainininko įvaizdžio, nuo dainos, nuo atlikimo. O mano stilius yra mano darbo dalis – aš laikausi elegancijos ir kultūros“, – kalbėjo Rytis Cicinas.

Žmonės.lt skaitytojus kviečiame komentaruose įvertinti, ar tinka Ryčiui Cicinui mados namų „Nijolė“ karakulio kailiniai.

Skaitykite daugiau