Eterio žvaigždės Rūta Mikelkevičiūtė ir Andrius Butkus dar kartą inscenizavo aistringą bučinį

Rūta Mikelkevičiūtė ir Andrius Butkus / Gretos Skaraitienės nuotr.
Rūta Mikelkevičiūtė ir Andrius Butkus / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-07-09 17:48
AA

Karščiu alsuojantį pirmadienį eterio žvaigždės žibėjo ne televizijos ekranuose, o aistringoje fotosesijoje. Sidabriniai apdarai, valiūkiški žvilgsniai ir meilūs bučiniai – tokį etiudą kūrė šokėjas Andrius Butkus ir laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Nuo rudens prasidėsiančio projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ fotosesijoje, vykusioje Tomo Kaunecko studijoje „Ciklopas“, būsimi projekto vedėjai A.Butkus ir R.Mikelkevičiūtė tęsė nuotraukų ciklą, kuriame praėjusią savaitę dalyvavo Merūnas Vitulskis su Kristina Navickaite bei Mantas Stonkus kartu su Aušra Štukyte.

Anot šokėjo Andriaus Butkaus, fotosesija klojosi ne tik sėkmingai, bet neįtikėtinai puikiai. Aistringus žvilgsnius, prisilietimus ir bučinius suvaidinti jam nebuvo sunku. Tas, pasak jo, labiausiai ir nustebino.

„Fotosesijoje suvaidinti aistrą iš viso nebuvo sunku. Vykdamas į vaizdo klipo filmavimą šiek tiek jaudinausi, tačiau atsistojus prieš kameras su Rūta viskas iš karto pavyko. Mes abu nustebome, nes atrodo, jog žmogaus tarsi ir nepažįsti, nesi artimai bendravęs, bet į fotosesiją žiūri kaip į darbą, todėl vaidinti nėra sunku ir viskas išėjo labai natūraliai, lengvai. Visos emocijos filmavimo metu tau tampa paprastu, bejausmiu darbu“, – po fotosesijos portalui Žmonės.lt pasakojo šokėjas.

Anot Andriaus, dirbdamas su eterio veterane Rūta jis jaučiasi it už stipraus užnugario. Metų patirtis, žinia, daro savo, o jei Rūta turėtų kokių nors patarimų, susijusių su televizijos vedėjo darbu, jis mielai juos išklausytų.

„Man labai smagu dirbti su Rūta. Manau, kad ji man gali daug ką patarti ir padėti. Kol kas režisieriai, redaktoriai ar Rūta nieko nesakė, tai manau, kad dirbu gerai“, – su šypsena tikino charizmatiškasis Andrius.

Prie fotosesijos prisijungė ir šokių projekto komisijos pirmininkės krėslą užimsianti Edita Daniūtė. Nors visos fotosesijos vyko poromis, žinoma šokėja pozavo viena – jai teko suvaidinti rūsčią ir pavydžią moterį.

Edita Daniūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.