Etiopijos princas gyvenimo meilę surado JAV naktiniame klube

Princas Yoelis su žmona Ariana / „Instagram“ nuotr.
Princas Yoelis su žmona Ariana / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-18 18:30
AA

Naktinis klubas Vašingtone – mažiausiai tikėtina vieta, kurioje galėtų užsimegzti pasaką primenanti istoriją. Vis dėlto gyvenimas mėgsta pokštus. Būtent naktiniame klube Etiopijos princas Yoelis (35) sutiko savo sielos draugę Arianą Austin (33).

Iki vestuvių pora kartu išbuvo 12 metų. Jų draugystė prasidėjo 2005-aisiais, kai princas išvydo Arianą ir jos draugę naktinio klubo „Pearl“ šokių aikštelėje.

„Pasakiau joms: Jūs, merginos, atrodote tarsi „Bombay Sapphire“ reklama, – princas prisiminė pažintį su savo žmona. – Neprabėgo nė penkios minutės, kai ištariau Arianai: Tu būsi mano mergina.

Savaime suprantama, savo karališką kilmę draugystės pradžioje princas slėpė. Faktą, kad jis yra paskutinio Etiopijos imperatoriaus Haile Selassie proanūkis, Yoelis pasakė tik tuomet, kai jo ir Arianos santykiai pasidarė rimti.

Rimčiausi jie tapo rugsėjo 9-ąją. Tą dieną įsimylėjėliai iškėlė įspūdingas vestuves.

13 šventikų palaimino princo Yoelio ir jo išrinktosios Arianos santuoką. Po religinės ceremonijos jaunavedžiai iškėlė puotą su daugiau nei 300 svečių, kurie iš paauksuotų lėkščių skanavo tradicinius etiopų valgius.