Euforijos apimta britų karališkoji šeima pasidalijo mylimiausia krikštynų nuotrauka

Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų / Matto Porteous nuotr.
Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų / Matto Porteous nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-16 12:40
AA

Lygiai prieš savaitę Londone buvo pakrikštytas princo Williamo (36) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) jaunėlis princas Louisas (2 mėn.). Šiąnakt, vos po vidurnakčio buvo išplatintos oficialios krikštynų fotografijos, o maždaug per pietus rūmai paskelbė dar vieną, papildomą fotografiją.

Karališką šventę užfiksavo garsenybių fotografas Mattas Holyoakas, tačiau papildomą kadrą padarė Mattas Porteous. Jį karališkoji šeima jau puikiai pažįsta – M.Porteous buvo patikėta fotografuoti princo George'o trečiąjį gimtadienį.

Naujausia krikštynų nuotrauka - kupina gyvybės ir džiaugsmo. Joje vos dviejų mėnesių princas Louisas krykštauja iš laimės.

"Kembridžo hercogai tikisi, kad visi mėgausis šia miela princo Louiso nuotrauka taip, kaip mėgaujasi jie", - rašoma rūmų tviterio paskyroje.

Tai ne pirmas kartas, kai euforijos apimta karališkoji šeima paviešina daugiau nuotraukų nei planavo. Po sužadėtuvių princas Harry su mylimąja Meghan taip pat paviešino papildomą, savo mylimiausią fotografiją.

Mažojo Louiso krikštatėviais tapo Guy Pelly (princų Williamo ir Harry geriausias draugas), Nicholas van Cutsemas (princo Williamo bičiulis), ledi Laura Meade (princo Williamo artimo draugo žmona), Hannah Carter (Catherine ilgametė draugė) ir Lucy Middleton (Catherine pusseserė).

Krikštynų ceremoniją vesti buvo patikėta Kenterberio arkivyskupui Justinui Welby. Tai tas pats šventikas, kuris gegužę sutuokė princą Harry ir Meghan Markle. Jis taip pat pakrikštijo ir princą George'ą su princese Charlotte.

Toje pačioje koplyčioje, kaip ir princas Louisas, buvo krikštijamas ir jo brolis princas George'as. Tuo tarpu princesės Charlotte krikštynos vyko Šv. Marijos Magdalenos bažnyčioje, kur kadaise buvo krikštyta ir jos močiutė Diana.

Yra dar vienas dalykas, siejantis visus tris vaikus, tai – krikštynų apdaras. Nėriniais puošti krikšto rūbeliai pasiūti pagal karalienės Viktorijos vyriausiosios dukters krikšto marškinėlius. Šie pirmą kartą buvo panaudoti per apeigas 1841-aisiais.

Princo Louiso krikštynos (21 nuotr.)
+15