Eugenijus Chrebtovas pristato dainą „Apkabink mane“: klipe – ir sužadėtinė Žaneta Fomova

Eugenijus Chrebtovas ir Žaneta Fomova / Pauliaus Peleckio ir stopkadro nuotr.
Eugenijus Chrebtovas ir Žaneta Fomova / Pauliaus Peleckio ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-07 10:07
AA

Dainininkas, operos solistas, Eugenijus Chrebtovas rudenį pradeda su džiugia premjera – pristato dainą „Apkabink mane“ bei jai dedikuotą vaizdo klipą.

E.Chrebtovas mano, kad operos solistai gali būti įdomūs ne tik operos mylėtojams. Jis nuolat ieško naujų posūkių savo kūrybinėje veikloje. Todėl ir šis kūrinys gimė iš noro plačiam klausytojų ratui padovanoti gerų emocijų. Dainą „Apkabink mane“ dainininkas sukūrė kartu su perspektyviu prodiuseriu Marku Bogdanovu, o vaizdo klipe įsiamžino ir E.Chrebtovo sužadėtinė.

Eugenijus Chrebtovas ir Žaneta Fomova / Stopkadro nuotr.

Dainininkas planavo, kad vaizdo klipo filmavimas vyks užsienyje, tačiau netikėtai nutikę techniniai nesklandumai privertė greitai keisti planus. „Aplinkybės susiklostė taip, kad galiausiai vaizdo klipą nusprendėme filmuoti lietuviškame rojaus kampelyje, Neringoje. Pasitaikė nuostabi besibaigiančios vasaros diena. Džiaugiuosi, kad į kūrybinį procesą įsitraukė ir mano sužadėtinė, kuri mane labai palaiko ir įkvepia kurti. Buvo fantastiška atmosfera ir daug juoko“, – prisimena E.Chrebtovas.

Eugenijus Chrebtovas ir Žaneta Fomova / Stopkadro nuotr.
Eugenijus Chrebtovas / Stopkadro nuotr.

Vaizdo klipą dainai „Apkabink mane“ surežisavo ir nufilmavo Lietuvoje gyvenantis ukrainietis Vladislavas Lichniakevičius. Jis greitai rado bendrą kalbą ir viziją su taip pat ukrainietiškų šaknų turinčiu E.Chrebtovu. Tai jau antras bendras dainininko ir šio operatoriaus darbas. Pavasarį jie kartu su ukrainiete primabalerina Olesia Šaitanova pristatė dainos „Upė. Lietuva“ vaizdo klipą.

Pasak, E.Chrebtovo nauja daina „Apkabink mane“ yra visiškai kitokia, tai priminimas mums visiems, kokia didelė yra prisilietimo galia.

„Manau, kad žmonės nuvertina apsikabinimą, bet apkabinę artimą žmogų mes jį galime nuraminti, suteikti saugumo jausmą ir įkvėpti pasitikėjimo savimi. Mokslininkai sako, kad poros turėtų per dieną apsikabinti bent 7 kartus, nes tai padeda puoselėti stiprius ir ilgalaikius santykius. Noriu, kad ši daina būtų priminimas kiekvienam branginti žmones, kuriuos turime šalia savęs“, – teigia E.Chrebtovas.