Europą sparčiai užkariaujančią atlikėją Gintą Biku į Lietuvą atlydėjo Eroso Ramazzotti brolis Marco

Ginta Biku ir Marco / Culture Bridge archyvo nuotr.
Ginta Biku ir Marco / Culture Bridge archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-11 09:19
AA

Šiąnakt iš Italijos porai dienų į Vilnių atskrido Europą sparčiai užkariaujanti 26-erių lietuvė Ginta Biku. Pastaruosius trejus metus senojo žemyno scenose sėkmingai koncertuojanti dainininkė Kovo 11 dieną Katedros aikštėje pasirodys Nepriklosausomybės atkūrimo minėjimo koncerte.

„Į Lietuvą atvykau specialiai dėl šio pasirdymo, man tai labai svarbu. Nors, kai lietuviai kovojo dėl laisvės, tebuvau trejų, mama visada puoselėjo patriotiškumą“, – prisipažįsta nuo vaikystės Šveicarijoje gyvenanti atlikėja.

Gintos Biku viešnagė Lietuoje (4 nuotr.)
Culture Bridge archyvo nuotr.
+1

Šįsyk gražuolę jos gimtinėje lydi italų žvaigždės Eroso Ramazzotti brolis Marco. Vyras rūpinasi lietuvės vadyba ir tarptautine karjera. Pernai Ginta buvo pakviesta atidaryti „Formulė-1“ varžybas Malaizijoje, o vasaros pabaigoje iatalų radijo stotis „Virgin Radio“ lietuvaitei skyrė garbingą „Kylančios žvaigždės“ apdovanojimą, kurį įteikė Europoje garsus diskžokėjas DJ Ringo.

„Atsakingai ruošiuosi prieš kiekvieną pasirodymą, tačiau šįkart širdį virpinantis jaudulys visiškai kitoks. Juk dainuosiu pačioje Vilniaus širdyje, savo tautiečiams ir dar tokią svarbią dieną“, – jaudulio neslepia Ginta, ant scenos pasirodysianti vilkėdama įspūdingą Emilio Pucci kostiumą.

Kaune gimusi ir nuo devynerių metų Šveicarijos mieste Lugane augusi dainininkė šiandien yra tokių scenos grandų kaip Erosas Ramazzotti ar Andrea Bocelli numylėtinė. Prieš pasukdama į muziką lietuvė sukosi mados ir televizijos versle.

Ginta Biku / Culture Bridge archyvo nuotr.