Europą užkariavę „Måneskin“ paskelbė apie koncertinį turą: atvyks į Rygą ir Taliną, į Vilnių – ne

„Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.
„Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-27 22:00
AA

Šiu metų „Euroviziją“ nugalėjusi italų roko grupė „Måneskin“ paskelbė apie ateinančiais metais planuojamą koncertinį turą. Grupė pasirodymus surengs 16-oje Europos miestų, tarp kurių atsidūrė ir Ryga bei Talinas. Dvi Baltijos šalis į savo maršrutą įtraukę maištingieji rokeriai Lietuvą šį kartą aplenks.

„Måneskin“ koncertinis turas prasidės 2022 m. vasario 6 dieną Londone. Vėliau grupė koncertuos Belgijoje, Liuksemburge, Lenkijoje, Austrijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Čekijoje, Nyderlanduose, Ukrainoje, Rusijoje, o turo gale pasirodys Baltijos šalyse – Latvijoje ir Estijoje. Koncertą Taline grupė surengs kovo 13 d., o Rygoje – kovo 14 dieną.

Į savo planus pasirodymo Lietuvoje, deja, grupė neįtraukė, nors šią grupę kviečiasi beveik visos didžiosios Lietuvos koncertų agentūros, rašoma Lrt.lt.

Vis tik Lietuva – ne vienintelė šalis, apie kurią „Måneskin“ pamiršo. Maištingieji italai nė vieno koncerto nesurengs ir Ispanijoje. Nusivylę gerbėjai komentarų sekciją užtvindė klausimais ir liūdnomis žinutėmis.

Prieš 2022 m. Europos turą „Måneskin“ dar laukia didysis turas po gimtąją Italiją. Jis turėtų prasidėti šių metų gruodžio mėnesį.

Šių metų gegužę „Euroviziją“ laimėjusi italų roko grupė „Måneskin“ kaipmat išpopuliarėjo visame pasaulyje. „Maneskin“ tapo pirmąją italų grupe, kuriai pavyko netgi su dviejomis dainomis patekti į britų muzikos dešimtuką. Viena jų – „I Wanna Be Your Slave“, įrašyta su muzikos ikona Iggy Pop. Jų singlas „Beggin“ kelias savaites taip pat karaliavo pirmoje „TOP 50“ vietoje „Spotify“ platformoje. 

„Maneskin“ susideda iš keturių narių: vokalisto Damiano, boso gitara grojančios Victorios, gitaristo Thomo ir būgnininko Ethano. Dalis jų yra draugai nuo mokyklos laikų, tačiau kartu groti pradėjo vėliau, 2015 m. Grupę 2017-aisiais išgarsino pasirodymas populiariame TV šou „X Faktorius“.

2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ (11 nuotr.)
+5