Europos čempionai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva: „Važiavome pergalės“

Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva / Reinhardo Egli (WDSF) nuotrauka
Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva / Reinhardo Egli (WDSF) nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2022-12-07 13:17
AA

„Gyvename kelyje“, – pavargusiu balsu sako standartinių šokių šokėjai Vaidotas LACITIS (37) ir Veronika GOLODNEVA (34). Jie dar nespėjo gerai atsikvėpti po praėjusį savaitgalį Italijoje, Riminio mieste, vykusio Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) surengto čempionato, kur tarp profesionalų buvo pripažinti stipriausiais Europoje.

„Tikėjomės, kad laimėsime. Į Riminį ir važiavome pergalės, – neslepia Vaidotas. – Be abejo, labai džiaugiamės, kad mūsų lūkesčiai išsipildė. Ši sėkmė – mūsų sunkaus darbo, įdėtų pastangų įvertinimas.“

Jie patenkinti, kad teisėjai atliekamus šokius įvertino aukštais balais, kad pagal galutinį rezultatą ryškiai atsiplėšė nuo sidabrą iškovojusios Latvijos poros. Nors nuo pergalės jau praėjo beveik savaitė, savo sėkmės iš širdies atšvęsti dar neturėjo kada. Juokiasi, kad Riminyje apdovanojimų ceremonija baigėsi labai vėlai – nebebuvo kur ir su kuo švęsti, tad, grįžę į viešbutį, užsisakė į kambarį picos ir proseko. O kitą rytą jau skubėjo į oro uostą. Sakė, su artimiausiais žmonėmis iškovotą laimėjimą paminėsią per Kalėdas.

Beje, tai – ne pirmoji didelė Vaidoto ir Veronikos pergalė šiais metais. Jie pirmi buvo ir vasaros pabaigoje Štutgarte vykusiose prestižinėse pasaulio sportinių šokių federacijos profesionalų lygos Didžiojo prizo varžybose. Tad švęsti tikrai bus ką.