Europos futbolo čempionate – nelaimė: sukniubus Danijos rinktinės lyderiui, nutrauktas mačas

Christianas Eriksenas (kairėje) sukniubo per Europos čempionato mačą / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-06-12 20:39
AA

Europos čempionatą šeštadienį stebėjęs pasaulis – šokiruotas. Per Suomijos ir Danijos rungtynes, vykusias Kopenhagoje, aikštelėje susmuko danų futbolininkas Christianas Eriksenas. 29-erių metų žaidėjui prireikė skubios medikų pagalbos. Nesibaigus pirmajam kėliniui, rungtynės buvo skubiai nutrauktos.

Milano klube „Inter“ žaidžiantis futbolininkas Ch.Eriksenas ne juokais išgąsdino komandos draugus, varžovus bei rungtynes stebėjusią publiką. Nebuvo užfiksuotas joks sąlytis su kitu žaidėju, kai Danijos futbolo rinktinės žvaigždė susmuko tiesiog futbolo aikštėje. Medikai puolė gaivinti žaidėją.

Medikai gaivina Ch.Erikseną / „Scanpix“ nuotr.

Netrukus buvo pranešta, kad šiandienos rungtynės – nutraukiamos.

Sąmonę praradęs Ch.Eriksenas vėliau atgaivintas. Medikai, neštuvais vyrą išnešę iš arenos, nugabeno jį į ligoninę, kur jam buvo atlikti nuodugnesni tyrimai.

Vėliau UEFA pranešė, kad Ch.Erikseno būklė ligoninėje stabilizavosi.

Paaiškėjus šiai informacijai, Danijos ir Suomijos rinktinės kreipėsi į UEFA prašydamos leidimo dar tą patį šeštadienio vakarą pratęsti nutrauktas rungtynes.

Mačas baigėsi netikėtu rezultatu. Šios dvikovos lyderiai danai turėjo pripažinti suomių pranašumą 0:1. Vienintelį įvartį rungtynėse pelnė Joelas Pohjanpolo,  o danams nepavyko realizuoti 11 m baudinio.

Per Danijos ir Suomijos rungtynes Europos futbolo čempionate sukniubo Ch.Eriksenas (10 nuotr.)