„Eurovizija 2017“: Nyderlandus atstovaujančios seserys į konkursą atsinešė skaudžią asmeninę istoriją

OG3NE / Facebook.com
OG3NE / Facebook.com
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-11 19:42
AA

Šių metų „Eurovizijoje“ Nyderlandams atstovauja grupė OG3NE. Trijų seserų įkurta grupė Kijeve atliks dainą „Lights and Shadows“.

22-ejų Lisa iš jų yra vyriausia, o Amy ir Shelley – 21-erių dvynukės. Šeimyninis kolektyvas toks sėkmingas, kad 2014-aisiais OG3NE tapo pirma grupe pasaulyje, išplėšusia pergalę „The Voice“ franšizėje.

Į „Euroviziją“ jos atsinešė labai asmenišką dainą – ji dedikuota kaulų vėžiu sergančiai merginų motinai. Dainą parašė dainininkių tėvas Rickas Volas kartu su Shelley vaikinu, gitaristu Rory de Kievitu.

„Tai odė mūsų mamai. Kaip daugelis žmonių žino, ji serga. Su šia daina mes norime padrąsinti ne tik ją, bet ir visus kitus, kurie serga, pasiligojusiųjų artimuosius. Mes žinome, koks tai jausmas“, – sakė Shelley.

„Mes padarysime viską, kas yra mūsų valioje, kad šalis galėtų mumis didžiuotis. Mes norime matyti pasididžiavimo šypseną savo mamos veide“, – pridūrė jos vyresnėlė sesuo.

Nyderlandams atstovaujančios grupės OG3NE pasirodymo antrajame pusfinalyje numeris – 06.

Lietuvių numeris antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – 16. Dainų konkursas Lietuvoje bus rodomas 22 val. Per LRT rodomą transliaciją komentuos Darius Užkuraitis ir Gerūta Griniūtė. Tiesioginė transliacija internetu originalo kalba bus pasiekiama ir portale Žmonės.lt.

Į „Eurovizijos“ finalą iš pirmojo pusfinalio pateko: Moldova, Azerbaidžanas, Graikija, Švedija, Portugalija, Lenkija, Armėnija, Australija, Kipras, Belgija.

Vargti pusfinaliuose nereikia ir tiesiai į finalą keliauja konkurso šeimininkė Ukraina, Italija, Didžioji Britanija, Ispanija, Vokietija, Prancūzija.