Ketvirtoji „Eurovizijos“ atrankos laida: iškrito du dalyviai, lyderis – Donatas Montvydas

Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą LRT televizija transliavo ketvirtąją atrankos į „Euroviziją“ laidą. Jos metu scenoje kovėsi dešimt pirmąjį atrankos etapą įveikusių muzikantų. Laidos pabaigoje, susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, du iš jų čia savo eurovizinę kelionę ir baigė. Ketvirtos laidos metu su šou atsisveikino „Behind the moon“ ir Alice way. Laidos lyderiu tapo Donatas Montvydas-Donny Montell.

Iš viso šįmet „Eurovizijos“ atrankoje kautis panoro 28 dainininkai. Aštuoni iš jų jau iškrito per pirmą atrankos etapą. Šeštadienį dainavo pirmasis antrame etape pasirodęs dainininkų dešimtukas: Catrinah, Erica Jennings, „Behind the moon“, Alice Way, Rūta Ščiogolevaitė, Valdas Lacko, Petunija, Donatas Montvydas-Donny Montell, Eglė Jakštytė, Ištvanas ir Ellada. 

Dainininkus įvertino komisijos nariai iš Lietuvos – Darius Užkuraitis, Kazimieras Šiaulys, Ramūnas Zilnys ir Nomeda Kazlaus, bei užsienio.

Susumavus Lietuvos ir užsienio komisijos narių, taip pat televizijos žiūrovų balsus paaiškėjo, kad šįkart iš atrankos pasitraukė „Behind the moon“ ir Alice way.

Pirmoji scenoje pasirodė Catrinah su eurovizine daina „Be Free“. Pasipuošusi įspūdingu kostiumu, primenančiu šarvus, Catrinah nustebino originaliu įvaizdžiu. Pasirodymo eigoje atlikėja „išsilaisvino iš šarvų gniaužtų“ ir dainą tęsė pasipuošusi ilga balta suknele.

Komisijos nariai sveikino ją su puikiu pasirodymu, tačiau buvo pastebėta, kad nepakankamai atskleista laisvės tema, apie kurią dainuojama. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Antroji į sceną žengė Erica Jennings, kuri atliko dainą „Leading me home“. Dainininkė scenoje pasipuošė juodu sijonu ir blizgančia nėriniuota palaidine.

Komisijos narys D.Užkuraitis džiaugėsi dainininkės pasirodymu, tačiau pasiūlė skirti didesnį dėmesį pritariantiesiems vokalistams – įtraukti juos į pasirodymą. Taip pat jis pastebėjo, kad E.Jennings scenoje atrodė kiek susikausčiusi. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Grupė „Behind the moon“ su atlikėja Ugne Smile nacionalinės atrankos scenoje atliko dainą „Did It All“. Grupės vokalistė Ugnė Smile atrankoje dalyvavo ir kaip solistė, tačiau pritrūkūs žiūrovų ir komisijos narių balsų iš nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos praėjusį šeštadienį pasitraukė.

Komisijos nariui K.Šiauliui ši daina patiko, tačiau pasirodymas jam atrodė neišpildytas ir neišvystytas. R.Zilnys pastebėjo, kad pasirodymas atrodė geriau nei pirmąjį kartą. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Alice Way atliko dainą „Hero“. Raudona suknele ir perlais pasipuošusi atlikėja atrodė iš tiesų elegantiškai. R.Zilnys teigė, kad Alice Way yra šios atrankos Lana Del Rey ir tai, pasak komisijos nario, yra gerai.

Tiesa, jis suabejojo retro stiliumi teigdamas, kad jaunatviškesnis įvaizdis tiktų geriau. N.Kazlaus teigė, kad atlikėjai reikėtų reikšti daugiau manierų ir tobulinti balso intonaciją. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Penktoji į nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos sceną žengė Rūta Ščiogolevaitė su daina „United“. Komisijos narys K.Šiaulys teigė, kad atlikėjai trūksta daugiau judesio, jausmų, o dainai –  išraiškingesnės kulminacijos.

D.Užkuraitis komentavo, kad pasirodymas buvo puikus, tačiau dar kartą priminė, kad daina panaši į praėjusių metų Rusijos atlikėjos Polinos Gagarinos kūrinį. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Valdas Lacko atliko kūrinį „Stay tonight“. Dalį dainos šįkart V.Lacko atliko lietuviškai. Komisijos nariai siūlė atkreipti dėmesį į judesius scenoje. Beje, kūrinys jiems priminė Kastyčio Kerbedžio dainas. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Atlikėja Petunija atliko dainą „Tomorrow“. N.Kazlaus teigė, kad jautėsi kaip dvyliktokų pasirodyme. Ji pabrėžė, kad dainos atlikimas buvo silpnas, tačiau D.Užkuraitis teigė, kad pasirodymas buvo geresnis nei pirmąjį kartą ir vizualiai atrodė gerai.

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Aštuntasis scenoje pasirodė Donatas Montvydas-Donny Montell su daina „I've Been Waiting For This Night“. R.Zilnys teigė, kad šios dienos pasirodymas buvo daug geresnis nei praėjusį kartą. Pasirodymo metu ekrane buvo rodomas ir šios daino vaizdo klipas, kur D.Montvydas glamonėjasi su mergina.

R.Zilnys juokavo: „Kai Donatas filmuojasi su kitomis merginomis arba eina į sceną, tegul nusiima vestuvinį žiedą“. D.Montvydas atsikirto, kad labai myli savo žmoną Veroniką ir „čia yra viskas suderinta“.

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Eglė Jakštytė atliko dainos „Leisk dar būti“ anglišką versiją „Let me show you“. Komisijos nariai teigė, kad pasirodymas buvo puikus, o angliška dainos versija puikiai tinka. Jiems patiko ir atlikėjos įvaizdis. Pasirodymo metu ji buvo apsirengusi ilgus baltus marškinius.

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Paskutieji scenoje pasirodė Ištvanas ir Ellada, atlikę dainą „Please Don’t cry“. Komisijos nariai gyrė jų pasirodymą, o tai, kad šįkart jie atsisakė akių raiščių, vertino palankiai. 

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Po visų dainininkų pasirodymų atėjo metas paskelbti komisijos narių balsus, taip pat ir žiūrovų. Vėliau, susumavus juos, paaiškėjo, kas iškrito iš šou. 

Komisijos nariai savo balsus paskirstė taip:

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žiūrovų balsavimo rezultatai:

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Galutiniai ketvirtos laidos rezultatai:

Catrinah / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Daugiau filmavimo akimirkų – nuotraukų galerijoje:
 

Ketvirtojoje „Eurovizijos“ atrankos laidoje – dešimties dainininkų pasirodymai (108 nuotr.)
+102
 
Skaitykite daugiau