„Euroviziją“ sukrėtė skandalas: vienas laukiamiausių konkursų gali neįvykti?

2016 m. „Eurovizijos“ nugalėtojos Jamalos triumfas / „Scanpix“/AP nuotr.
2016 m. „Eurovizijos“ nugalėtojos Jamalos triumfas / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-14 10:19
AA

„Eurovizijos“ dainų konkursas – vienas laukiamiausių muzikinių renginių, kuriame savo jėgas ant scenos išbando įvairių šalių atstovai. Vis dėlto šiemet Ukrainoje gegužės 9-13 dienomis turintis įvykti konkursas susidūrė su problemomis ir iškilo klausimas, ar jis iš viso bus surengtas.

2016-tųjų metų „Eurovizijos“ dainų konkursą nugalėjo atlikėja Jamala, todėl šis renginys turėjo būti surengtas Ukrainoje, Kijevo Tarptautiniame parodų centre.

Tačiau pirmadienį buvo paskelbta, jog iš renginio organizacinės komandos atsistatydino vykdomieji prodiuseriai Oleksandras Charebinas ir Viktorija Romanova, renginių vadovas Denysas Bloščinskis, komercijos vadovė Irina Asman ir apsaugos vadovas Oleksijus Karabanas.

Ukrainos žiniasklaidai buvo išplatintas šių žmonių pasirašytas laiškas, kuriame buvo paaiškintos tokio sprendimo priežastys. Anot jų, vadovauti „Eurovizijos“ organizavimo darbams buvo paskirtas žmogus, kuris trikdo organizacinę veiklą. Taip pat laiške sakoma, kad nors iki konkurso ir liko labai mažai laiko, nėra sudaromos reikalingos sutartys, laiku atliekami darbai. Anot atsistatydinusių žmonių, jie nemato galimybės ir toliau dirbti „Eurovizijos“ organizaciniame komitete.

„Eurovizijos“ dainų konkursui šiemet Ukraina iš valstybės biudžeto paskyrė apie 15,8 milijono eurų, o iš miesto biudžeto – apie 6,96 milijono eurų.