„Euroviziją“ užkariauti trokštanti Rūta MUR: „Niekas manęs taip nemylėjo, kaip myli dabar“

Naujausio muzikos albumo fotosesijoje Rūta pozavo su baltu žirgu / Elenos Krukonytės ir Rūtos Verseckaitės nuotrauka
Naujausio muzikos albumo fotosesijoje Rūta pozavo su baltu žirgu / Elenos Krukonytės ir Rūtos Verseckaitės nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-01-16 23:02
AA

Dainininkės Rūtos MURINAITĖS (30) sceniniame varde Rūta MUR užkoduotos romantiškos natos. „Kartą taip prisistačiau pažįstamam prancūzui ir jis išgirdo rut amour. Žodyje mur, kaip ir manyje, telpa daug meilės ir švelnumo. Aštriuosius savo kampus dažniau rodau kasdienybėje. Veikiausiai tai – su laiku atsiradęs gynybinis mechanizmas, tačiau scenoje mano šarvai nukrinta ir lieku nuoga. Per muziką sklinda nuoširdumas“, – atvirauja išskirtinio balso savininkė.

Šiemet pasirodysite nacionalinėje atrankoje į „Euroviziją“, tapote muzikos apdovanojimų M.A.M.A nominante. Pretenduojate gauti Metų proveržio apdovanojimą – proveržis tikrai įvyko tik dabar?

Prasiveržti norėjau ir anksčiau (juokiasi). Visgi šiemet esu tvirtesnė nei bet kada. Išleidau trečią muzikos albumą, nufilmavome nepaprastai gražų dainos „So Low“ vaizdo klipą. Su šiuo kūriniu išbandysiu laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Dabartinis mano įvaizdis, skambesys – svajonės išsipildymas. 2016-aisiais kurti pradėjusi Rūta šiandien savimi didžiuojasi.

Viename interviu išsidavėte: „Anksčiau bėgau nuo vienatvės, bet galiausiai supratau, kad tik būdama viena aš galiu kurti ir suprasti save.“ Žinau, kad šiuo metu esate ne viena. Kaip susipažinote su antrąja puse?

Pastaruosius trejus metus buvau vieniša. Niekaip negalėjau rasti sau tinkamo žmogaus. Ėjau į krūvas pasimatymų, tačiau nė vieno, su kuriuo norėčiau