„Eurovizijos“ atrankoje nusifilmavo paskutiniai dalyviai: akį traukė „The Roop“ lyderio šortai

„The Roop“ – „Simple Joy“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
„The Roop“ – „Simple Joy“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-24 20:55
AA

Eurovizinė kova Lietuvoje jau beveik pasiekė finišą – trečiadienį vyksta penktasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas. Jis jau paskutinis prieš finalą. Atrankoje pasirodo 8 dalyviai, kurie savo pasirodymais bando sužavėti ir patekti į tolimesnį etapą.

Trečiadienį nufilmuotoje atrankų laidoje pasirodo trečiasis dalyvių aštuntukas su kūriniais: Freya Alley – „Serenade“ Kàro – „Weightless“ Petras – „Run“ „Queens of Roses“ – „Walk through fire“ April Frey – „New Years“ Emilija V – „Trophy Wife“ „The Roop“ – „Simple Joy“ Lina Štalytė – „Perfect“.

Emilija V – „Trophy Wife“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

Tarp dalyvių – ir scenoje pasirodžiusi atrankų favoritais laikoma grupė „The Roop“ su daina „Simple Joy“. Grupė sužavėjo ne tik pasirodymu, bet ir stilingu įvaizdžiu.

„The Roop“ – „Simple Joy“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

„Mes nusprendėme dalyvauti Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje!

Turime sukauptos patirties nešti Lietuvos vėliavą dar toliau į Pasaulį ir turime dainą. Ją išgirsite jau sausio mėnesį. Laukia įdomūs 2024 metai. Daugiau žinių – netrukus“, – prieš kurį laiką socialiniuose tinkluose rašė grupė.

Dar 2020-aisiais „The Roop“ Lietuvai „Eurovizijoje“ turėjo atstovauti su daina „On Fire“. Vis dėlto tąkart konkursas buvo atšauktas dėl koronaviruso pandemijos.

2021 metais grupė „Eurovizijoje“ dalyvavo su daina „Discoteque“ ir Lietuvai finale iškovojo aštuntą vietą.

Jau kelerius metus iš eilės lietuviškos „Eurovizijos“ laidos filmuojamos likus kelioms dienoms iki jų transliacijų šeštadieniais. Ne išimtis ir šiemet. Vakaro vedėjų duetas – itin moteriškas, atranką veda Gabrielė Martirosian ir Nombeko Augustė.

„Eurovizijos“ atrankos filmavimas / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

Nors kiekvienos laidos metu vedėjų duetas išlieka toks pat, komisijos nariai kinta. Penktojoje laidoje komisiją sudarė: Jievaras Jasinskis, Vytautas Bikus, Ramūnas Zilnys, Ieva Narkutė, FC Baseball.

„Eurovizijos“ atrankos komisija / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos „Eurovizija.lt“ penktosios laidos filmavimas (91 nuotr.)
+85

Šiemet dėl galimybės pasirodyti Švedijoje vyksiančiame konkurse iš viso rungiasi 40 atlikėjų ir grupių. Kiekvienoje atrankos laidoje pasirodo po 8 dalyvius, iš kurių du surinkę daugiausiai komisijos balų ir žiūrovų balsų keliaus į finalą. Šis vyks vasario 17 dieną.

Nacionalinės atrankos laimėtoją bendrai išrinks televizijos žiūrovai ir komisija, kurios sudėtis kis kiekvienoje laidoje.

Petras Daunys – „Run“ / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.

Šių metų atrankoje, kaip ir ankstesnėse, balsavimas vykdomas pagal komisijos ir žiūrovų balsus, tačiau laukia naujovė – galutinis sprendimas, kuris atlikėjas išvyks į Švediją atstovauti Lietuvai, bus priimtas žiūrovų. Pagal naujas taisykles, finale trys daugiausiai žiūrovų ir komisijos balų surinkę dalyviai pasirodys dar kartą, už juos balsuoti galės tik publika.