„Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs Matt Len pristato premjerą: nori įkvėpti Ukrainos karius

Matt Len / Samantos Sokolovos nuotr.
Matt Len / Samantos Sokolovos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-04 15:36
AA

Matt Len, kurį jau atpažįsta dėl jo žemo balso tembro, muzikinių eksperimentų ir nacionalinės „Eurovizijos“ scenos, pristato savo naujausią kūrinį „Blood & Bones“.

Jeigu esate atlikėjo dainos „Midnight Train“ gerbėjai, šis kūrinys tikriausiai jums taip pat patiks, daina plėtoja tą pačią temą.

„Abi dainos kalba apie karą ir jo padarinius, emocijas. Kūriniai atspindi karų sukeltą netvarką, negailestingas jo aukas, bet taip pat ir žmogaus viltį, stiprybę. „Blood & Bones“ skirta įkvėpti Ukrainos fronto karius bei kitus su šia tragedija susidūrusius žmones“, – pristatant kūrinį pasakojo atlikėjas Matt Len.

Matt Len / Samantos Sokolovos nuotr.

Kūryba dažnai yra ilgas ir kruopštus procesas, kuriame kiekvienas elementas yra svarbus. Nuolatinė paieška ir tobulėjimas yra tai, kas suteikia kūrybai jos gyvybingumą. Ši naujausia daina kilo iš ieškojimų ir išjautimo.

„Tiesą sakant, kuriant šią dainą užtrukom labai ilgai. Norėjosi vis kažką pridėti, ar pakeisti ir perteikt viską kuo įmanoma tobuliau. Tikrai labai didžiuojuosi šia daina. Procese teko net bendrauti su savo gerbėju, kuriam buvau nusiuntęs vieną iš demo versijų, ir kartu sugalvojom įdėti vieną detalę, kuri suteikė daug gyvumo šiai dainai. Labai džiaugiuos turėdamas talentingų mano muzikos gerbėjų, kurie mielai prisideda prie mano kūrybos“, – dalinosi atlikėjas.

Kalbėdamas apie savo muzikinę evoliuciją, Matt Len pažymi, kad kiekviena daina atspindi jo gyvenimo ideologijas, filosofijas ir principus.

„Po truputį atrandu savo muzikinę kryptį ir skambesį. Kiekvieną dieną jaučiuosi turintis daug patirties ir vis tvirčiau jaučiuosi dėl kūrybos. Nesustosiu eksperimentuoti su skirtingom žanrų atšakom, kaip dainos
„Call of the open roads“. Nenoriu būti iš tų atlikėjų, kur visos dainos albume po albumo, iš eilės, parašytos vienoda tonacija ir vokalinės progresijos vienodos. Nenoriu kopijuoti, visada bandau atrasti savo dainos skambesį“, – pasakojo atlikėjas Matt Len.

Matt Len / Samantos Sokolovos nuotr.

Vasara yra puikus laikas naujoms pradžioms ir kūrybinėms paieškoms. Saulei šildant žemę, daugelis iš mūsų jaučiasi įkvėpti išbandyti naujas veiklas ar tiesiog pakeisti gyvenimo ritmą. Kokius rudenį vaisius nuskynė papasakojo Matt Len.

„Vasarą daugiausia laiko skyriau kelionėms motociklu, savo verslui – „KuroNami Tattoos“ studijai ir muzikai. Su keletu bendraminčių įkūrėme naują muzikos grupę „Mechanical Sun“, kurioje esu vokalistas. Tikimės išlįsti iš studijos ir pradėti koncertuoti dar šį rudenį, sekite mane facebook bus ir daugiau naujienų.“

Daina „Blood & Bones" busimo albumo „Midnight Train“ dalis. Kviečiame įvertinti naujausią Matt Len kūrinį „Blood & Bones“.

Matt Len savo muzikinę karjerą pradėjo 2019 m. Dainuoja, groja gitara ir saksofonu. Grojo grupėje pavadinimu Cadion, 2020 metais išleido savo debiutinę dainą „Northern Wind“. 2023 metais pirmą kartą dalyvavo Lietuvos nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje.