„Eurovizijos“ lažybininkai pergalę jau prognozuoja Italijai: ant kulnų mina dvi šalys

Blanco ir Mahmood / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienio vakarą italai išrinko savo atstovus – Turine pavasarį vyksiančiame konkurse pasirodys Mahmood (29) ir Blanco (18) duetas su kūriniu „Brividi“ (liet. „Šiurpuliai“). Vos paviešinus dainą, ši sulaukė melomanų liaupsių, o lažybininkai Italijai ir vėl prognozuoja sėkmę.

Italijos atstovai šių metų „Eurovizijos“ konkurse paaiškėjo šeštadienį, 72-ąjį kartą Italijoje surengtame „Sanremo“ muzikos festivalyje. Jo nugalėtojais tapo vyrų duetas: Alessandras Mahmoudas, žinomas Mahmood sceniniu vardu, ir Riccardo Fabbriconis, geriau žinomas kaip Blanco.

Jiems buvo įteiktas tradicinis mažas auksinis liūtas – „leoncino“, o ir kelialapis į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. 

Rodos, Mahmood ir Blanco daina „Brividi“ (liet. „Šiurpuliai“) sužavėjo ne tik Italiją. Vos pristačius kūrinį, lažybininkai italams, bent jau šiuo metu prognozuoja pergalę didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje, rašo wiwibloggs.com. Tiesa, dar ne visos šalys yra pristačiusios savo šių metų dainas.

O italų kūrinys „Brividi“ jau spėjo sulaukti didžiulio populiarumo didžiosiose muzikos patformose – jis pateko į penktą „Spotify Global Viral“ sąrašo vietą.

Mahmood ir Blanco daina „Brividi“:

Antrąja pagal populiarumą pretendente nugalėti 2022 metų „Eurovizijos“ konkurse šiuo metu laikoma Lenkija.

Tiesa, ši šalis nacionalinės atrankos finalą surengs mėnesio pabaigoje, tačiau jau dabar favoritu keliauti į Turiną laikomas Krystianas Ochmanas su daina „River“. Šiam kūriniui liaupsių negaili „Eurovizijos“ gerbėjai visame pasaulyje.

Krystiano Ochmano daina „River“:

Lažybininkų mėgstamiausių dainų trejetuką šiuo metu užbaigia graikė Amanda Tenfjord. Graikijoje gimusi, bet Norvegijoje užaugusi dainininkė ir dainų autorė Skandinavijoje sulaukė didžiulės sėkmės dėl savo folk-indie muzikos stiliaus. Atlikėja viliasi, kad šis atneš sėkmę ir didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje.

Graikijos žurnalui „Gala“ A.Tenfjord sakė, kad šių metų „Eurovizijos“ daina yra pats geriausias jos sukurtas kūrinys.

Susipažinkite su Amanda Tenfjord: 

O kuris atlikėjas jums patinka labiausiai? Žmonės.lt kviečia sudalyvauti apklausoje:

Mahmood ir Blanco (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau