„Eurovizijos“ nacionalinę atranką su Arūnu Valinsku ves Simona Nainė

Simona Nainė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Simona Nainė / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-03 11:56
AA

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos gerbėjai nusprendė, kuri žinoma moteris turėtų stovėti scenoje greta Arūno Valinsko ir tapti šou vedėja. Šį trečiadienį, gruodžio 3-iosios vidurdienį baigėsi balsavimas internete: 2015-ųjų „Eurovizijos“ atrankos vedėjos rinkimus laimėjo Simona Nainė. 12 val. pasibaigus balsavimui internete, iš pradžių neskubėta skelbti, kas taps A.Valinsko partnere ir kiek jų bus. Tik 14 val. buvo išplatintas pranešimas, kad atranką ves pernai išbandyta vedėjų pora – Arūnas Valinskas ir Simona Nainė

Užimti nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos vedėjos vietą pretendavo Lavija Šurnaitė, Beata Tiškevič, Simona Nainė, Neringa Čereškevičienė, Jurga Šeduikytė ir Vilija Matačiūnaitė. Pirmąkart vedėją rinko ne nacionalinės atrankos prodiuseriai, o žiūrovai, kurie balsavo specialioje apklausoje.

Konkurso taisyklės buvo paprastos – kas surinko daugiausia žiūrovų balsų, ta ir laimėjo.

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vedėjos rinkimų rezultatai, pasibaigus balsavimui Lrt.lt portale

Viso balsavimo metu pirmavo dvi kandidatės – Simona Nainė ir Beata Tiškevič.  Balsuoti už S.Nainę, ko gero, aktyviausiai ragino jos vyras, „radistas“ Jonas Nainys, o B.Tiškevič savo simpatijų neslėpė kartu su ja „Mėnulio fazėje“ pokštavęs Andrius Mamontovas. 

Šimtu procentų teigti, kad Simona bus vedėja – kol kas negalime, reikės sulaukti oficialios LRT pozicijos, – Žmonės.lt sakė prodiuseris Dominykas Kubilius.

Rinkimuose Beatai aplenkti Simonos nepavyko.

Svarstė variantus

„Šimtu procentų teigti, kad Simona bus vedėja – kol kas negalime, reikės sulaukti oficialios LRT pozicijos. Balsavimas baigtas, o kas iš tiesų bus vedėja – teks dar truputį palaukti iki oficialaus paskelbimo. Kol kas dar lieka intriga“, – vos tik pasibaigus balsavimui internete vidurdienį Žmonės.lt sakė prodiuseris Dominykas Kubilius.

Žmonės.lt žiniomis, buvo svarstoma galimybė, kad „Eurovizijos“ atranką su A.Valinsku vestų Simona ir Beata pakaitomis. Tačiau galiausiai buvo apsispręsta dėl S.Nainės ir A.Valinsko dueto.

Simona Nainė žada nenuvilti už ją balsavusių

„Dabar matau, ką norėčiau pataisyti – kai suteiktas antras šansas, pasistengsiu nenuvilti tų žmonių, kurie už mane balsavo. Neskubėjau džiaugtis, bet pamažu jau pradedu tuo patikėti“, – Žmonės.lt sakė šia proga pasveikinta Simona Nainė.

Mergina patikino, kad šiemet stengsis dar labiau, nes dabar turi atsidėkoti visiems už ją balsavusiems žmonėms ir jų nenuvilti, sužibėti naujomis spalvomis.

„Nėra žmogaus, kuris vos gimęs viską mokėtų. Esu iš tų žmonių, kurie supranta, kad jeigu kažkas stringa – reikia mokytis. Aš į kiekvieną dalyką savo gyvenime stengiuosi žiūrėti labai atsakingai – niekada nemerkiu tik pusę kojos: jeigu jau kažko imuosi, tai lipu visa. Jaudindavausi prieš kiekvieną laidą, nes norėdavau viską padaryti kuo geriau – kad būtų patenkinti ne tik žiūrovai, televizijos svečiai, bet ir kolega Arūnas, kad jam netektų raudonuoti dėl manęs“, – atviravo Simona.

Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka prasidės 2015-ųjų sausį, kas atstovaus Lietuvai didžiajame „Eurovizijos“ konkurse, gegužę vyksiančiame Vienoje, paaiškės vasario pabaigoje. 

Savo simpatijas apklausoje išsakė ir Žmonės.lt skaitytojai:

„Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vedėjos rinkimų rezultatai, pasibaigus balsavimui Lrt.lt portale