„Eurovizijos“ nugalėtojai Conchitai Wurst – Cher, Lady Gagos ir Eltono Johno komplimentai

„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-05-15 12:10
AA

„Eurovizijos 2014“ nugalėtojos Conchitos Wurst vardas nuskambėjo visame pasaulyje. Jį įsidėmėjo ir kelios itin ryškios garsenybės: sveikinimus ir komplimentus Conchitai Wurst žėrė ne tik Eltonas Johnas, bet ir Lady Gaga ir Cher.

Žmonės.lt primena skaitytojams, kad šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas paaiškėjo naktį iš šeštadienio į sekmadienį, juo tapo Austrijai atstovavęs transvestitas su barzda, besislepiantis po Conchitos Wurst slapyvardžiu (tikrasis vardas – Tomas Neuwirthas). 

„Eurovizijoje“ Conchita Wurst nurungė 36 varžovus. Pamatyti, kaip atlikėja atrodė praeityje, galite čia. 

Conchita Wurst: anksčiau ir dabar (10 nuotr.)
+4

Vos tik paskelbus, kad „Eurovizijos 2014“ nugalėtoja tapo austrė Conchita Wurst, socialiniame tinkle „Twitter“ į tai sureagavo britų muzikos legenda Eltonas Johnas. „Norėčiau pasveikinti Conchitą Wurst su pergale „Eurovizijoje“: puikus darbas ir „Eurovizijai“, ir žmonijai“, – rašė garsenybė. 

Eltonas Johnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Savo nuomonę pareiškė ir amerikietė Cher. „Eurovizijos“ nugalėtoja yra nepakartojama. Patarimas: tu nusipelnei geresnio slapyvardžio ir peruko. Aš gerbiu ir žaviuosi tavo sprendimu“, – rašė ji „Twitter“ tinkle. 

Eltonas Johnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Sureagavo ir Lady Gaga. Ji „Twitter“ tinkle rašė: „Sveikinimai „Eurovizijos“ nugalėtojai Conchitai Wurst. Ji pribloškė savo gražiu vokalu ir žinute apie laisvę ir lygybę.“

Eltonas Johnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Koncerto metu stovėdamas scenoje apie Conchitą Wurst prabilo ir dainininkas Robbie Williamsas: „Tai viskas per tą velnišką barzdą, bet buvo puiku.“

2014-ųjų „Eurovizijoje“ triumfavo barzdotasis transvestitas iš Austrijos Conchita Wurst (36 nuotr.)
+30