„Eurovizijos“ nugalėtojos Conchitos Wurst daina triumfuoja Rusijoje

„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst / Lukas Balandis / BNS nuotr.
„Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-05-14 14:42
AA

„Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjusios Conchitos Wurst daina pakilo į pirmąją vietą pagal populiarumą „iTunes“ muzikos parduotuvėje Rusijoje.

Praėjus mažiau nei metams po to, kai Rusijos politikai įvedė gėjų propagandą draudžiančius įstatymus, barzdoto austrų transvestito konkurse atlikta daina tapo perkamiausia iš visų šioje šalyje.

„Eurovizijos“ konkursą atlikėjas laimėjo atlikęs kūrinį „Rise Like the Phoenix“, kurios populiarumas Rusijoje papiktino daugumą prieš gėjus nusiteikusių politikų.

Sankt Peterburgo parlamentaras Vitalijus Milonovas, kuris anksčiau prašė savo šalies atrankos į „Euroviziją“ komiteto nesiųsti į konkursą Rusijos atstovų, pareiškė, kad „akivaizdaus transvestito ir hermafrodito Conchitos Wrust pasirodymas ant tos pačios scenos su rusų atlikėjomis tiesioginiame eteryje yra rėksminga homoseksualumo ir dvasinio supuvimo propaganda“. Conchitos Wrust pergale pasipiktinę rusai net siūlo boikotuoti „Euroviziją“ ir rengti naują konkursą „Eurazijos balsas“.

Netrukus po Conchitos Wrust, kurios pavardė išvertus iš vokiečių kalbos reiškia dešrą, pergalės „Eurovizijoje“ internautai suskubo kurti įvairiausių Conchitos dešrų variantų, o vienas austrų mėsininkas net sukūrė tikrą Conchitos Wrust vardo dešrą.

Žmonės.lt siūlo pažiūrėti, kaip austras Tomas Neuwirthas atrodė prieš tapdamas Conchita Wurst.

2014-ųjų „Eurovizijoje“ triumfavo barzdotasis transvestitas iš Austrijos Conchita Wurst (36 nuotr.)
+30
„Eurovizijos“ nugalėtojo Conchitos Wurst spaudos konferencija (27 nuotr.)
+21
Conchitos Wurst stutiktuvės Austrijoje (11 nuotr.)
+5
Conchita Wurst: anksčiau ir dabar (10 nuotr.)
+4