„Eurovizijos“ pažiba Jamala Vilniui įteikė dovaną – padarė išimtį

Dainininkės Jamalos koncerto Vilniuje akimirkos / Vyginto Skaraičio nuotr.
Dainininkės Jamalos koncerto Vilniuje akimirkos / Vyginto Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-04-19 21:11
AA

Nors dainininkė Jamala neketino iki gegužės mėnesio rengti koncertų, Lietuvai ji padarė išimtį. Balandžio 19 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ surengtas dainininkės iš Ukrainos koncertas.

Vilnių Jamala aplankė praėjusiais metais po savo pergalės „Eurovizijos“ dainų konkurse, pasirodė Gedulo ir vilties dienai skirtame koncerte birželio 14-ąją.

Meilę muzikai nuo vaikystės puoselėjanti dainininkė pirmąjį savo albumą išleidusi vos devynerių, Vilniuje pristatė naujausią albumą „1944“, išleistą kartu su viena didžiausių pasaulyje leidybos kompanijų „Universal“.

Vasario mėnesį Jamala buvo apdovanota trimis Ukrainos muzikos apdovanojimų „Yuna“ statulėlėmis – metų solo atlikėjos, metų dainos („1944“) ir metų dueto (Jamala ir „DakhaBrakha“).

Savo sodrų ir stiprų balsą Piotro Čaikovskio muzikos akademijos absolventė Jamala geba išnaudoti įvairiuose muzikos stiliuose. Akademijoje įgijusi operos solistės specialybę, dainininkė tapo daugybės džiazo festivalių laureate, perdainavo įvairių tautų liaudies dainas, išbandė savo jėgas atlikdama kitų muzikos stilių kūrinius. Naujausiame jos albume justi modernaus r’n’b ir soul muzikos stilių melodijos.

Dainininkės Jamalos koncerto Vilniuje akimirkos (43 nuotr.)
+37