„Eurovizijos“ scenoje šokiravusios „Black Spikes“ ir I.Launikonytė bando laimę su nauja daina „Don‘t tell me“

„Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė
„Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė
Šaltinis: Žmonės
A
A

Sparčiai artėja nacionalinė „Eurovizijos“ atranka „Pabandom iš naujo“. Jau sausio 16 d. per žiūrovai LRT televizijoje išvys pirmųjų dalyvių pasirodymus. Šioje laidoje savo dainą „Don‘t tell me“ pristatys sudrebinusios „Eurovizijos“ sceną – „Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė.

Galingi balsai, išskirtinė daina, sprogstanti energija ir akį prikaustantis įvaizdis – atlikėjų vizitinė kortelė.

„Žinome, kad kaip ir kiekvienais metais, „Eurovizijos“ konkursas sukvies daugybę žiūrovų prie TV ekranų stebėti Lietuvos atlikėjų pasirodymus, todėl jau šiandien norime visus supažindinti su mūsų kūriniu, jog sėdėdami namuose galėtumėte kartu su mumis dainuoti priedainio žodžius“, – sakė atlikėja Indrė Launikonytė.

„Mūsų daina – tai savotiškas protestas prieš visuomenėje susiformavusius stereotipus. Su šia daina norime nešti žinutę, jog esame laisvi būti tuo, kuo norime būti. Norime įkvėpti siekti savo svajonių, turėti ambicijų renkantis profesiją bei drąsos įgyvendinti savo pomėgius, nepasiduodant primestoms taisyklėms“, –  kalbėjo grupės „Black Spikes“ vokalistė, dainos teksto autorė.

„Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė
„Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė

„Eurovizijoje“, neabejojame, jog mūsų daina išsiskirs iš konteksto. Sunkiosios muzikos scenoje dažniausiai galime išvysti vyriškos lyties atstovus, tuo tarpu mes – moterys, kurios nebijo skambėti kitaip ar atlikti dainą, naudojant growl techniką. Tik šiam „Eurovizijos“ projektui prisijungti prie grupės neatsitiktinai pakvietėme atlikėją Indrę Launikonytę, kuri išsiskiria ypatingai didele energija, pasižymi ne tik didelėmis vokalinėmis galimybėmis. Pasirodymas, neabejojame, bus spalvingas“ – tęsė „Black Spikes“ grupės įkūrėja Simona Karinauskaitė.

„Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė
„Black Spikes“ ir Indrė Launikonytė

„Jau per pirmą repeticiją daina kito, nes kiekviena iš mūsų įnešėme muzikos iš savito pasaulio. Norisi žmonėms dar kartą priminti, jog kiekvienas esame unikalus, todėl niekas neturi teisės nepriimti mūsų „kitoniškumo“, raginu prisiminti, jog bandymas atitikti visuomenės taikomus standartus žmogų gali sunaikinti. Mėgstu sakyti, jog blogiausia, kas gali nutikti žmogui – tai stengtis būti „kaip visi“, siekti išlikti „normaliu“. Manau, jog mūsų, kaip dviejų skirtingų atlikėjų sąjunga, bus įrodymas, jog skirtingų pasaulių samplaika gali puikiai derėti tarpusavyje bei sukurti kažką kilnaus“ – mintimis dalijosi prie grupės prisijungti pakviesta atlikėja Indrė Launikonytė.

Įvertinkite kūrinį: