Evaldas ir Ieva Sodeikos trečią kartą tapo Europos čempionais: po apdovanojimų – svarbi žinia

Renginio akimirkos / Skirmanto Lisausko / BNS nuotr.
2023-12-03 09:18
AA

Šeštadienį Vilniuje karaliavo sportiniai šokiai – Lietuvos sostinėje surengtas 2023 metų Europos standartinių šokių čempionatas.

Lietuvai varžybose atstovavo Evaldas Sodeika ir Ieva Sodeikienė bei Georgijus Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė.

Geriausiai tarp visų dalyvių pasirodė E.Sodeika ir I.Sodeikienė, trečią kartą tapę Europos čempionais. Lietuvos pora finale surinko 195,65 balus.

Europos čempionato sidabro apdovanojimai atiteko Vokietijos šokėjams Tomasui Fainsilui ir Violettai Fainsil (188,33), o trečiąją vietą užėmė rumunai Raresas Cojocas ir Andreea Matei (187,93).

Iš karto po apdovanojimų ceremonijos mikrofoną į rankas paėmusi I.Sodeikienė paskelbė, kad porai tai buvo paskutinės varžybos mėgėjų varžybose.

G.Kalašnikovas ir D.Šemeškevičiūtė savo pasirodymą baigė Europos čempionato pusfinalyje ir bendrojoje įskaitoje užėmė galutinę septintąją vietą.

Suaugusiųjų standartinių šokių Europos čempionatas (78 nuotr.)
+72

Europos čempionato vakaro programą paįvairino parodomieji olimpinio breiko ir hiphopo pasirodymai, kuriuos surengė pasaulio ir Europos breiko čempionė Dominika Banevič bei pasaulio hiphopo čempionas Edgaras Kerpė su grupe.