Evan Rachel Wood ištekėjo už „Bilio Elioto“ žvaigždės Jamie Bello

Evan Rachel Wood  / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Evan Rachel Wood / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2012-11-01 13:00
AA

Holivudo aktorė Evan Rachel Wood Kalifornijoje patyliukais ištekėjo už brito Jamie Bello – 2000-ųjų filmo „Bilis Eliotas“ žvaigždės, trečiadienį pranešė E.R.Wood atstovė.

„Nuotaka vilkėjo specialiai jai pasiūtą „Carolina Herrera“ suknelę. Tai buvo nedidelė ceremonija su artimais giminaičiais ir draugais“, – sakoma atstovės pranešime.

Vestuvės įvyko antradienį – kitą dieną po to, kai pora Los Andžele buvo pastebėta su vestuviniais žiedais ir pasklido gandai, jog jiedu slapta susituokė.

Kino žvaigždės praėjusią savaitę buvo pastebėtos Los Andželo apygardos metrikacijos skyriuje, kur, kaip pranešama, jiems buvo išduotas leidimas tuoktis.

Gandus apie slaptą E.R.Wood ir J.Bello santuoką dar labiau pakurstė poros pasirodymas šį pirmadienį Los Andželo tarptautiniame oro uoste su auksiniais žiedais, puošiančiais jų bevardžius pirštus.

E.R.Wood, labiausiai garsėjanti vaidmenimis filmuose „Imtynininkas“ (The Wrestler) ir „Trylika“ (Thirteen), trečiadienį „Twitter“ parašė: „Žodžiais negalima apsakyti laimės, kurią jaučiu. Didžiulė“.   

25 metų aktorė su J.Bellu susitikinėti pradėjo maždaug prieš septynerius metus, kai jiedu drauge nusifilmavo „Green Day“ klipe „Wake Me Up When September Ends“.

Tačiau pora išsiskyrė, ir vėliau spauda plačiai aprašinėjo E.R.Wood santykius ir sužadėtuves su kone dvigubai vyresniu rokeriu Marilynu Mansonu. Po išsiskyrimo su M.Mansonu 2010 metais aktorė atnaujino santykius su J.Bellu.

E.R.Wood ir 26 metų J.Bellas, kaip kalbama, susižadėjo šių metų sausį, bet patys jie niekada nebuvo patvirtinę savo romano.

J.Bellas išgarsėjo paauglystėje, kaip „Bilio Elioto“ – filmo apie baleto šokėją, augantį niūriame angliakasių miestelyje Šiaurės Anglijoje, – žvaigždė. Jis už tą vaidmenį gavo britų BAFTA apdovanojimą, o vėliau suvaidino tokiuose nuotykių filmuose kaip „Devintojo legiono erelis“ (The Eagle) ir „Šoklys“ (Jumper).