Evelina Anusauskaitė prisipažino neturinti draugių

Evelina Anuskauskaitė / Luko Balandžio nuotr.
Evelina Anuskauskaitė / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2012-09-29 14:11
AA

„Mano geriausi draugai – mama ir sužadėtinis“, – BTV laidoje „Skanus pokalbis“ atvirai prisipažins dainininkė Evelina Anusauskaitė, Nomedos Marčėnaitės namuose apsilankiusi paskutinę dieną prieš išvykdama į Jungtines Amerikos Valstijas.

E.Anusauskaitės gyvenimas pastaraisiais metais apsivertė aukštyn kojomis. Ji ne tik sutiko savo sužadėtinį Adamą Youngą, bet ir persikėlė gyventi pas jį už Atlanto. Drąsiai į gyvenimo avantiūras nerianti mergina į Nomedos namus atvyko kartu su savo mylimuoju. „Iki šiol niekam viešai nepasakodavau apie savo santykius. Tačiau, kai sutikau Adamą, iškart supratau, kad radau savo žmogų ir neliko prasmės nieko slėpti“, – paaiškins Evelina.

BTV laidoje „Skanus pokalbis“ įsimylėjėliai papasakos apie romantišką savo pažinties pradžią ir pasidalins įspūdingais ateities planais. Pasirodo, Evelina svajoja ne tik apie tarptautinę dainininkės karjerą, bet ir apie šeimą net su šešiais vaikais. „Bent du iš jų aš norėčiau įsivaikinti“, – atviraus Evelina, kurios prisirišimas prie šeimos buvo viena labiausiai jos sužadėtinį sužavėjusių savybių.

Evelinai šeima visada buvo svarbiau už bet kokius draugus. „Aš neturiu geriausios draugės. Kažkada turėjau žmogų, kurį galėjau taip vadinti, bet mūsų keliai išsiskyrė. Tiesiog supratau, kad negaliu švaistyti savo laiko su besiskundžiančiais, negatyviai į pasaulį žiūrinčiais, depresyviais žmonėmis. Juk jei kažko nori, reikia imti ir daryti, o ne guostis, kad kažkas blogai“, – savo filosofiją aiškins ji.

Draugų ratą E.Anusauskaitei atstoja žmonės, su kuriais tenka dirbti, ir šeimos nariai. Kol dar gyveno atskirai nuo sužadėtinio, kasdien bendraudavo su juo internetu. Evelinai to visiškai užtenka, kad būtų laiminga! „Mano gyvenimo tikslas – būti laimingai, kad ir kas tilptų į šiuos žodžius“, – kalbės dainininkė.

BTV laidoje „Skanus pokalbis“ E.Anusauskaitė taip pat papasakos, kuo jos šeima susijusi su Napoleonu, kokiu pomėgiu ją užkrėtė sužadėtinis ir kokių svarbiausių gyvenimo pamokų ji išmoko iš savo mamos.

„Skanus pokalbis“ – sekmadienį 19 val. per BTV