Evelina Anusauskaitė-Young pristato šventinį įvaizdį

Evelina Anusauskaitė-Young/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Svarbiausia, kad po švenčių suknelė neliktų kabėti spintoje, o įsilietų į kasdienį garderobą“, – sako kūrėja Nijolė Čeponienė. Prekės ženkas „Minimi“ pristato žiemos šventėms skirtų drabužių kolekciją, kuri tiks ir kasdienai.

Keletą kolekcijos naujienų pristato ir dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young. JAV, Los Andžele gyvenanti atlikėja mielai puošiasi lietuvės kurtais drabužiais. Kaip tikina, ją žavi kokybė ir mokėjimas suderinti eleganciją su patogumu. Nuotraukomis, kuriose vilki „Minimi“ drabužius, E. Anusauskaitė-Young dalinasi socialiniame tinkle „Instagram“. Jos surenka tūkstančius „patinka“ paspaudimų. Akimirkos įamžintos Paryžiuje, Nidoje ir Kalifornijoje.

Evelina Anusauskaitė-Young/Asmeninio archyvo nuotr.
Evelina Anusauskaitė-Young/Asmeninio archyvo nuotr.

„Šis prekės ženklas man labai patinka. Tai itin moteriški, subtilūs ir elegantiški drabužiai, išlaikantys praktiškumą ir patogumą. Tai, mano nuomone, yra labai svarbu šiuolaikinei moteriai. Kadangi esu mažo ūgio, atkreipiau dėmesį į drabužių modelių universalumą. Jie tinka įvairiems figūros tipams ir ūgiams. O labiausiai mane žavi pastelinės spalvos, kurias „Minimi“ dizainerė pasirenka savo kūriniams“, – pasakoja E. Anusauskaitė-Young.


Evelina Anusauskaitė-Young/Asmeninio archyvo nuotr.

N. Čeponienė itin džiaugiasi bendradarbiavimu su žinoma atlikėja. Kūrėja E. Anusauskaitę-Young apibūdina kaip labai šiltą, mokančią bendrauti, malonią asmenybę. „Evelina turi įgimtą stiliaus pojūtį. Ji moka pateikti drabužį. Kiekvienas jos kadras yra istorija, kurioje viskas dera iki smulkiausių detalių. Labai ja žaviuosi. O dar smagiau yra girdėti iš jos lūpų komplimentus apie mano kuriamus drabužius“, – džiaugiasi dizainerė. 

Skaitykite daugiau