Evelina Sašenko su vyru mini medines vestuves: meilės miestas Bergenas ir lemtingi kalnai

Evelina Sašenko su šeima / M.Žilinskos, V.Balkūno ir V.Ovadnevo nuotr.
Evelina Sašenko su šeima / M.Žilinskos, V.Balkūno ir V.Ovadnevo nuotr.
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2023-05-26 06:53
AA

Prieš penkerius metus gegužės 26-ąją atlikėja Evelina Sašenko ir verslininkas Giedrius Statulevičius vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Šią dieną ant rankų laikydami beveik dvejų metų mažylį Teodorą pora mini medines vestuvių metines. „Kaip greitai bėga laikas...“ – stebisi Evelina ir su portalu Žmonės.lt prisiminimais kopia į jų meilės pradžiai reikšmingus Bergeno kalnus.

Dainininkė Evelina Sašenko su vyru verslininku Giedriumi Statulevičiumi savo vestuvių metines nusprendė paminėti simboliškai – pora kartu su mažyliu Teodoru ta proga pakels sparnus į Norvegiją, Bergeną.

„Bergenas – mūsų meilės miestas. Kai susipažinome, Giedrius gyveno Norvegijoje, o mūsų pirmieji metai kartu buvo tarp Trakų ir Bergeno. Ten praleidome daug laiko, išvaikščiojom visus kalnus, tad nusprendėme ten sugrįžti jau su sūnumi ir parodyti jam savo meilės miestą“, – portalui Žmonės.lt atskleidė E.Sašenko.

Tarp Trakų ir Bergeno juk nemenkas atstumas! Evelina, kaip jus su Giedriumi suvedė keliai?

Kurį laiką man Giedrius parašydavo tik kartą per savaitę. Prisimenu, man tai nelabai patiko ir vieną dieną savo sesei pasakiau: jei jis man dabar neparašys – viskas!