Evelina Young pasipuošė dviem tatuiruotėmis: „Draugai juokavo, kad niekada nepasidarysiu“

Evelina Anusauskaitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

JAV, Kalifornijoje gyvenanti dainininkė Evelina Anusauskaitė-Young savo išpuoselėtą kūną papuošė dviem tatuiruotėmis: užrašu ant nugaros ir „A“ raide ant dešinės rankos riešo.

Tatuiruočių salone E.Anusauskaitė-Young apsilankė savaitgalį. Vienu ypu ji kūną papuošė net dviem tatuiruotėmis. Tai – pirmieji piešiniai, kuriuos Evelina išsitatuiravo.

„Daug kas juokauja, kad kai jau pradedi, negali sustoti, bet aš taip nesijaučiu. Šitų tatuiruočių būtent šiose vietose norėjau jau seniai. Net kelis metus apie tai mano draugai girdėjo kalbant, tad net ėmė juokaut, jog taip niekada ir nepasidarysiu“, – 15min sakė E.Anusauskaitė-Young.

Bet ėmė ir pasidarė: „Iš tiesų tai buvo sunku pakliūt pas norimą meistrą, taip pat rasti laiko, kad mano darbotvarkėje nebūtų kažkokio projekto, kur savaitę negalėsiu tų vietų afišuoti. Vis tik pagaliau pavyko. Iš ryto susirašinėjom su mama, ir ji man sakė „tu jau taip ilgai jų nori, kad net ir aš imu norėti“. Nors mama nėra didelė tatuiruočių gerbėja, vis tik siaubingai kantriai ir nuoširdžiai padėjo išsirinkti eskizus ir vietas. Tas buvo labai miela.“

Evelina Anusausakitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.

Pirmoji tatuiruotė – didelė „A“ raidė, kuri papuošė dainininkės riešą. Antroji – lotyniškas užrašas ant nugaros. „Antroji yra man labai patikusi ir motyvuojanti frazė lotynų kalba. Tačiau nors ir neslėpiu jos, neskubu dalintis reikšme, – sakė Evelina. – Man tatuiruotės nėra tiek kūno puošmena, kiek brangūs ar reikšmingi simboliai, kuriuos noriu visada turėti su savimi. Niekada nesidėčiau kažko, kas neturėtų man ypatingai stiprios prasmės. O šias vietas dažnai matysiu pati.“

Abi tatuiruotes E.Anusauskaitė-Young pasidarė legendiniame „Shamrock“ klube. Čia savo kūnus tatuiruotėmis papuošė ir Rihanna, Drake, kadaise – ir reperis Tupac. „Ši vieta žymi savo aura ir meistrų kokybe, tiesiai Sunset bulvaro širdyje“, – šypsojosi dainininkė.

Evelina Anusausakitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.

Visgi žinia, kad darytis tatuiruotes skauda... Kaip Evelinai? „Riešo neskaudėjo visiškai – beveik nejutau, ir kai jau atsipalaidavau, tai šonkaulius kaip turi būt paskaudėjo, kol darė. Bet viskas įvyko labai greitai, vos per 20 minučių, tai mažos kančios“, – tikina.

O ką apie tokį pasigražinimą mano Evelinos vyras Adamas? „Adamas anksčiau yra sakęs, kad jam nelabai patinka merginos su tatuiruotėm, bet kai parodžiau savo eskizus pasakė, kad jam patinka. O kai pasidariau, tai sakė, kad labai patinka. Galų gale, jis ne iš tokių, kuris manęs nepalaikytų, jei mato, kad man kažkas svarbu ir to noriu. Taigi iš jo pusės visada tik „žalia šviesa“, kad tik būčiau laiminga“, – kalbėjo Evelina.

Evelina Anusausakitė-Young / Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau