Evelina Young: „Ten niekas nesijuokia iš tavo svajonės“

Evelina Young / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Po trejų metų pauzės, kai dingo iš scenos ir po vestuvių prapuolė Amerikos platybėse, dainininkė Evelina Young (26) į Lietuvą grįžo ne tik aplankyti šeimos, bet ir pristatyti savo pačios kurtos dainos „Can’t Wake Up“ („Negaliu pabusti“) ir vaizdo klipo, kurio vienas režisierių – jos vyras, garso režisierius Adamas Youngas (34).

Apie ką ši daina? „Apie bene vienintelę tokią situaciją mano gyvenime, kai buvau įsižiūrėjusi žmogų – labai šarmingą, iš meno pasaulio, rodantį daug dėmesio, o po kurio laiko pamačiau, kad taip pat jis elgėsi su dar keliomis merginomis. Širdies man nesudaužė – nė vienam vyrui to nebuvo pavykę, bet neapleido klausimas: kodėl šitaip darai?“ 

Savo naujuosius namus – gyvybe pulsuojantį Los Andželą – Evelina vadina miestu, kuriame viskas įmanoma. 

„Grįžus į Lietuvą apima jausmas, kad čia visi labai kovoja už save, o ten noras kritikuoti ir kandimas į šoną kitam nereikalingas. Ten niekas nesijuokia iš tavo svajonės.“  

Atlikėja sakosi vis pagalvojanti, kiek visko nutiko nuo tada, kai ji tik svajojo apie Ameriką, nežinodama, kad kada nors čia gyvens, dirbs su žmonėmis iš to kito, globalaus, pramogų pasaulio.

„Savo šakneles ten, mažytes mažytes, jau jaučiuosi įleidusi“, – teigė žurnalui „Žmonės“, pasakodama apie amerikietiškojo gyvenimo atradimus.  

Interviu ir fotosesija – naujausiame „Žmonių“ žurnale 

Jūsų dėmesiui – fotosesijos užkulisiai:

Evelinos Young fotosesija žurnalui „Žmonės“ (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau