Evelinos Young namuose Los Andžele sužibo eglė: „Mums su Adamu Kalėdos – ypatinga šventė“

Evelina ir Adamas Youngai / Asmeninio albumo nuotr.
Evelina ir Adamas Youngai / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-13 10:31
AA

Nors žiemos šventėms Evelina Anusauskaitė-Young visada atvykdavo pas šeimą į Lietuvą, šiemet jas sutiks Los Andžele. Dainininkė skaičiuoja, kad tai bus vos antros Kalėdos drauge su vyru Adamu, tad jas ji stengiasi padaryti kuo jaukesnes.

Evelina Young 15min pasakojo: kai Los Andžele nuolat šviečia saulė, kur kas sunkiau pajusti jai įprastą lietuvišką kalėdinę dvasią. Todėl atlikėja bent jau namus stengėsi papuošti žiemiškai.

Evelinos Young kalėdinė eglutė / Adamo Young nuotr.

„Kadangi šiais metais Kalėdas sutiksiu Los Andžele, visą eglę sugalvojau dekoruoti dirbtiniu sniegu. Jį išdėlioti užtruko kelias valandas, bet kadangi čia lauke dažniausiai šviečia saulė, namuose norėjosi nors truputį žiemos pojūčio.

Taip pat viename žurnale pamačiau eglutę, nudabintą raudonomis sniegenomis, ir man tai pasirodė taip gražu, kad nusipirkau raudonų plunksnelių bei dirbtinių paukštukų ir apsiuvau. Ne visai tikros sniegenos išėjo, bet atrodo jaukiai“, – juokėsi Evelina.

Jos ir Adamo namuose dekoravimu rūpinasi Evelina: „Eglę visados puošiu viena, prieš tai apgalvoju, kaip norėčiau, kad ji atrodytų, o Adamas užkabina paskutinį žaisliuką – mūsų šeimai mielą simbolį – ir uždega lemputes.“

Evelinos ir Adamo Youngų kalėdinė eglutė Los Andžele (8 nuotr.)
+2

Šių metų šventės Evelina yra labai svarbios – jas praleis kartu su vyru. „Šiais metais bus tik antros mūsų Kalėdos drauge su Adamu. Visus ankstesnius metus šiuo periodu būdavau Lietuvoje. Tad mums tai vis dar nauja patirtis ir ypatinga šventė šiais metais. Kalėdoms iš Montanos atvyks Adamo mama, brolis su drauge“, – pasakojo Evelina.

Tad ir stalą ji ruošia neprastą: „Aš dievinu gaminti savo šeimai, o dar labiau šventinius patiekalus. To išmokau iš savo mamytės. Šiais metais galvoju iškepti kumpį arba kalakutą. Taip pat be galo mėgstu naminius sūrio pyragus, todėl teks iki švenčių gerai pasportuoti, nes gresia persivalgymas“, – juokėsi dainininkė.

Evelinos Young kalėdinė eglutė / Adamo Young nuotr.

Pasak Evelinos, gyvenant Los Anžele jai teko išmokti naujų amerikietiškų tradicijų.

„Bent jau mūsų šeimoje Lietuvoje didžiausias dėmesys yra skiriamas Kūčių vakarui. Jo metu ruošiama pagrindinė vakarienė ir susitinkama su gimine bei draugais. O Kalėdų dieną mes dažniausiai prabūdavome jaukiai namuose tik šeimos rate. JAV atvirkščiai. Jie ramiai, paprastai sutinka Kūčias, o štai Kalėdų dieną vyksta pagrindinė vakarienė ir šventimas.

Evelinos Young kalėdinė eglutė / Adamo Young nuotr.

Tiesa, jiems labai svarbu turėti tas šventines kojines prikabintas namuose ir pripildytas mažų mielų niekučių. Šito niekada nesureikšmindavome Lietuvoje, ir kai pirmais metais nenupirkau tų kojinių, Adamas tą pačią minutę Kūčių vakarą išvažiavo jų pirkti. Šiaip mums abiem su Adamu kažkokie kultūriniai skirtumai tiek valgiuose, tiek šventimo būduose niekada nesukelia problemų ar nesutarimų. Svarbiausia, kad tą dieną būtume kartu“, – 15min pasakojo Evelina Young.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jurga Anusauskienė jau 10 metų namuose kuria kalėdinį miestelį: „Švenčių prasmė – buvimas kartu“

Jurgos Anusauskienės kalėdų miestelis (14 nuotr.)
+8