„Facebook“ įkūrėjo Marko Zuckerbergo žmona laukiasi trečio vaiko: atskleidė būsimo kūdikio lytį

Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-21 17:37
AA

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas pasidalijo džiugia žinia – jis su žmona Priscilla Chan laukiasi trečios atžalos.

Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan išgyvena džiaugsmingą laukimo laikotarpį – į pasaulį beldžiasi trečiasis jų vaikas. Apie tai „Facebook“ įkūrėjas pranešė savo paskyroje, pasidalinęs savo ir besilaukiančios sutuoktinės asmenuke.

„Daug meilės. Džiaugiuosi galėdamas pasidalyti, kad kitais metais Max ir August turės naują sesutę!“, – dalijosi jis.

Žmonės.lt primena, kad 2017-aisiais „Facebook“ įkūrėjas su žmona susilaukė antrojo vaiko. Džiugia naujiena M.Zuckerbergas tuomet pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Mudu su Priscilla laimingi dėl dukters August! Parašėme laišką apie pasaulį, kokiame norėtume, kad ji augtų. Tikimės, kad ji neužaugs per greitai. Kai gimė tavo sesuo, mes taip pat išreiškėme viltį, kad mažylė augs pasaulyje su geresne švietimo sistema, pasaulyje, kur mažai kas serga, kur stiprios bendruomenės ir klesti žmonių lygybė. Pasaulis gali būti labai rimta vieta, tad svarbu rasti laiko pažaisti. Būsi užsiėmusi, kai paaugsi, bet tikiuosi, kad rasi laiko pauostyti visas gėles. Vaiku gali būti tik kartą, tad nepraleisk vaikystės perdaug galvodama apie ateitį. Tam turi mus, o mes padarysime viską, kad pasaulis būtų geresnė vieta tau ir visiems tavo kartos vaikams", – rašė garsus vyras.

Markas Zuckerbergas su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Pora tuo metu jau augino dukrą Max.

Markas Zuckerbergas, pastojus žmonai, buvo atviras ir sulaukė didelio palaikymo: Priscilla patyrė tris persileidimus dvejų metų laikotarpyje.

„Turime skaudžios patirties, tad nebuvome tikri, ar galime tikėtis dar vieno vaiko. Kai su Priscilla sužinojome, kad ji vėl laukiasi, pirmas noras – kad vaikelis būtų sveikas. Mano kita mintis – kad tai būtų mergaitė. Neįsivaizduoju geresnės gyvenimo dovanos nei turėti seserį. Esu labai laimingas, kad Max ir mūsų antras vaikas turės vienas kitą“, – anksčiau rašė Markas.

Jis su Priscilla susipažino dar studijų metais Harvarde. Stebino ilga draugyste – net devyneri metai, 2012-aisiais susituokė.