Faktai, kurių nežinojote apie „Žmonių“ viršelį papuošusią Veronikos ir Donato Montvydų šeimą

Veronikos ir Donato Montvydų šeima
Veronikos ir Donato Montvydų šeima
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-12-07 12:13
AA

Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė dainininko Donato Montvydo (30) šeima: žmona Veronika (32), dukra Adelė (4) ir sūnus Kajus (8 mėn.). Gana anksti sukūręs šeimą Donatas visai dėl to nesigaili ir dėl noro išsaugoti seksualaus, laisvo atlikėjo įvaizdį nesiruošia žmonos ar vaikų slėpti. Atvirkščiai, „noriu kalbėti jaunimui, jog šeima yra pasididžiavimas, o ne gėda, kad ją reikėtų slėpti“.

Gedimino Žilinsko surengtoje fotosesijoje Veronika ir Donatas atskleidė daug negirdėtų faktų apie save. Trumpą interviu davė ir charizmatiškoji poros dukrelė Adelė.

Kokia gi jos mėgstamiausia pasaka? „Apie meškiną“, – nė nesudvejojusi atsakė Adelė. Tuo tarpu Donatas atskleidė, jog lopšinių savo vaikams niekada nedainavo, bet jiems seka savo paties sukurtą pasaką apie meškiną Bubu.

Veronikos ir Donato Montvydų šeima

Veronika džiaugėsi, jog dukra puikiai sutaria su mažuoju broliuku. Pavydo priepuoliai vaikams svetimi.

Veronika ir Donatas Montvydai

„Brolis ją be galo myli, ji jį be galo myli. Gal labai pasakiškai skamba, bet Adelė ir brolį reaguoja nuostabiai – jie puikus tandemas“, – patikino Veronika.

Be kokių trijų dalykų Donatas negalėtų gyventi? „Į tai reikia atsakyti, tikriausiai, su humoru. Kitaip bus pernelyg protinga. Maistas, sportas ir seksas“, – juokavo D.Montvydas.

Kokias šeimos tradicijas yra susikūrę Donatas ir Veronika? Koks yra firminis Montvydų šeimos patiekalas? Kokia kalėdinė eglutė stovi jų namuose? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite „Žmonės TV“ reportaže.