„Fashion Bazaar“ mados mugėje pirmąkart dalyvaus Justina Stambrauskaitė ir Erika Vitulskienė

Erika Vitulskienė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kai iš moters lūpų ima skambėti frazė, kad ir vėl nėra kuo apsirengti, vadinasi metas leistis į naujų drabužių paieškas ir atnaujinti garderobą. Kur kitur jeigu ne žinomiausioje mados mugėje „Fashion bazaar” apsirengsite nuo galvos iki pirštų galiukų pradedant gundančiu apatiniu trikotažu ir aksesuarais, užbaigiant stilingais viršutiniais drabužiais, batais ir kokybiškais kosmetikos gaminiais.

Spalio 18-20 dienomis „Litexpo“ parodų ir kongresų centre vyks didžiausia iki šiol „Fashion bazaar” mugė. Jos metu pirmą kartą savo kūrybą pristatys nesenai „EV mados namus“ atidariusi Erika Vitulskienė, kuri siūlys apkūnioms moterims skirtus drabužius ir „Le Mirage” prekės ženklo įkūrėja Justina Stambrauskaitė, prekiausianti išskirtiniais, Lietuvoje kuriamais, rankų darbo naktiniais, pižamomis ir chalatais.

Justina Stambrauskaitė teigia, kad nuo „Le Mirage” prekės ženklo įkūrimo ji sulaukė ne vieno pasiūlymo dalyvauti parodose ir mugėse, tačiau dėl iškirtinės renginio koncepcijos ji pasirinko debiutuoti būtent „Fashion bazaar”: „Čia puiki vieta pozicionuoti savo prekinį ženklą bei susipažinti su kitais kūrėjais. Smagu tapti viso to dalimi. Mane ypatingai žavi šioje mugėje prekiaujančių dalyvių įvairovė. Esu įsitikinusi, kad ir pati isigysiu ne vieną prekę, nes turiu silpnybę išskirtiniams gaminiams, o jų šioje mugėje tikrai netrūks!”

Justina Stambrauskaitė plečia prekių asortimentą – pristato „Le Mirage“ sukneles / Tomaš Masoit nuotr.

Kalbėdama apie savo pirmąjį dalyvavimą mugėje J. Stambrauskaitė teigia laukianti susitikimo su lankytojais ir prasitaria apie jiems paruoštus ypatingus pasiūlymus: „Nekantrauju asmeniškai susipažinti ir pabendrauti su klientais. Žinau, kad nemaža jų dalis planuoja užsukti aplankyti ir pasižvalgyti gyvai į mūsų siūlomą asortimentą. Mugėje pristatysime tiek senas, įvairaus amžiaus moterų pamėgtas „Le Mirage” prekės ženklo kolekcijas, tiek naujus modelius: pižamas, naktinius, chalatus, kurie internetinėje prekyboje pasirodys jau netrukus. Labai džiaugiuosi, kad mugės lankytojams galėsime pasiūlyti ir išskirtinę paslaugą - personalizuoto inicialo išsiuvinėjimą čia ir dabar, vos įsigijus prekę! Tai išties puikus pasiūlymas, nes paprastai toks išsiuvinėjimas gali užtrukti iki 7 darbo dienų. Pažadu, kad mugės metu lankytojų lauks dar daugiau puikių pasiūlymų ir gundančių nuolaidų, kurioms bus be galo sunku atsispirti.”

Be jau minėtų renginio debiutantų čia dalyvaus ir visiems gerai žinomi, stilių ir kokybę simbolizuojantys prekiniai ženklai. Daugiametės mugės dalyvės dizainerės Diana Paukštytė ir Lilija Larionova pristatys gausų rudens - žiemos sezono drabužių asortimentą, tad kiekviena stiliaus ikona ras tai, kas jai patinka. Net ir pačių išrankiausių klientų skonį patenkins laisvo stiliaus drabužių kūrėjai „Rudnė” bei „Kristi Andress” mados namai, o odos gaminių iš Latvijos gamintojai „Anna Kruz” lankytojams siūlys išskirtines rankines ir aksesuarus.

Jau nuo rytojaus, spalio 18-19 dienomis (10.00 - 20.00 val.) ir spalio 20 dieną (10.00-18.00 val.) „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, 4 salėje, kartu su mados ir tekstilės „Baltic Fashion & Textile“ renginiu vyks didžiausia iki šiol „Fashion bazaar” mugė. Tik čia bus galima rasti šitiek daug stilingų drabužių ir aksesuarų, tinkančių kiekvieno skoniui. Užteks kartoti, kad nėra ką apsirengti, užsukite ir savo spintą papildykite naujais drabužių deriniais. 

Skaitykite daugiau