Fejerverkų konkurse Vilniuje pirmą kartą pasirodys profesionalai iš JAV: čia ieškos ir giminaičių

Fejerverkų meistrai  „Rozzi Pyyrotechnics“/Organizatorių nuotr.
Fejerverkų meistrai „Rozzi Pyyrotechnics“/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-09-16 10:54
AA

Rugsėjo 21 d. Vingio parke tradicinio ir daug publikos dėmesio sulaukiančio fejerverkų festivalio „Vilniaus fejerija 2019“ konkursinėje programoje pirmą kartą dalyvaus komanda iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV), kuri rungsis su Senojo žemyno atstovais – Čekija ir Portugalija. „Rozzi Pyyrotechnics“ „rinktinė“ į Lietuvą atvyksta surengti ne tik pirmojo savo pasirodymo Europoje – jie turi ir ypatingą tikslą.

Vienas iš JAV atstovų John Rozzi pasakojo, kad mūsų šalies sostinės padangę šeštadienį sudrebins neabejotinai įsimintinas šou.

„Iš anksto nenorime daug pasakoti apie mūsų parengtą programą, nes juk tai – konkursas! Norėdami sulaukti publikos įvertinimo privalėsime ją priblokšti atmosfera, reginiu bei muzika“, – su šypsena sakė pašnekovas.

Fejerverkų meistrų „Rozzi Pyyrotechnics“ šou/Organizatorių nuotr.

Beje, į Lietuvą atvykti jis nusprendė ne tik norėdamas pademonstruoti savitą požiūrį į danguje kuriamą meną, bet ir tikėdamasis rasti... giminaičių.

„Mano žmonos tėtis gimė Vilniuje ir tai buvo viena iš priežasčių, kodėl aš taip susidomėjau galimybe čia atvykti. Mes labai mažai apie visa tai žinome, tad, aš pasakiau – „ei, juk jis tenai gimė, gal reikėtų ta proga pasidomėti šeimos istorija!“. Gal rasiu kokį kapą ar tolimas gimines... Ką gali žinoti“, – sakė John Rozzi.

Fejerverkų meistrų „Rozzi Pyyrotechnics“ šou/Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 21 – osios vakarą Vingio parke publika išgirs ir pamatys įspūdingą bei jautrią muzikos, šviesų, lazerių, fejerverkų kelionę tiek laiku, tiek erdve, kuri jau yra pelniusi tarptautinį pripažinimą.

Fejerverkų meistrų „Rozzi Pyyrotechnics“ šou/Organizatorių nuotr.

Muzikiniuose intarpuose, kurie bus skelbiami po kiekvienos „Vilniaus fejerijai“ specialius šou parengusios komandos pasirodymo, koncertuos grupė „Pelenai“ ir Česlovas Gabalis. Etiudą iš specialios programos, Monake vykusio prestižinio fejerverkų festivalio metu pelniusios publikos simpatijų prizą, žiūrovams padovanos ir XI – ojo festivalio Vingio parke organizatoriai – „Blikas“ meistrai.