„Fenavin“ – pirmaujanti Ispanijos nacionalinė vyno paroda. Kodėl verta apsilankyti?

Vyno paroda FENAVIN
Vyno paroda FENAVIN
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2021-12-01 10:03
AA

2022 metais Ispanijos nacionalinė vyno paroda FENAVIN vyks jau vienuoliktą kartą. Dėl plataus asortimento ši paroda laikoma didžiausia Ispanijoje. Per tris dienas joje prisistato beveik 2000 dalyvių, atvyksta 4325 tarptautiniai pirkėjai iš 104 šalių.

Renginys vyksta Siudad Realio mieste, kuriame gyvena 70 tūkstančių gyventojų, atsidavusių parodai, bet jos poveikis pastebimas visai provincijai ir likusiai Kastilijos La Mančos daliai.

FENAVIN įtraukė Siudad Realį į planetos žemėlapį kaip pasaulio, Kastilijos La Mančos ir visos Ispanijos vyno sostinę. Tai paroda, sukurta viešosiomis lėšomis, o ne siekianti pelno.

Siekiant privataus pelno, ekspozicija FENAVIN yra mažesnė nei bet kurioje kitoje vyno parodoje, o tai leidžia dalyvauti didesniam skaičiui vyno gamintojų, rasti prieinamesnes kainas nei tarptautinėse parodose. Tai reiškia, kad FENAVIN gali pasiūlyti tarptautiniams pirkėjams didžiausią Ispanijos vyno rinkoje ir visoje Ispanijoje vyno daryklų įvairovę.

„Nuo pat 2001 m. pradžios, kai pirmą kartą surengėme FENAVIN, iki šios dienos siekiame dviejų pagrindinių tikslų: maksimaliai skatinti nacionalinio ir tarptautinio verslo galimybes tarp pasiūlos ir paklausos, analizuoti ir suteikti prestižą naujiems maršrutams vyno pasaulyje“, – sako asociacijos FENAVIN direktorius Manuelis Julia.

FENAVIN direktorius Manuelis Julia

Tai ne tik paroda, bet ir lygiagrečiai parengta vyno kultūros programa, tarptautinės konferencijos: sektoriaus profesionalai – tiek tarptautiniai, tiek nacionaliniai – gali pasidalyti naujausiomis tarptautinės rinkos tendencijomis ir numatyti ateities tendencijas.

Siudad Realio provincijos tarybos pirmininko vadovaujama delegacija FENAVIN parodą pristatys ir Lietuvoje, siekdama paskatinti domėjimąsi ispanišku vynu.

„Norime pakviesti vyno importo profesionalus atrasti tikrąjį ispaniško vyno potencialą. Taip pat norime pakviesti tuos, kurie nedirba su ispanišku vynu, atrasti jo stipriąsias puses ir konkurencinius pranašumus, kad galėtų plėsti ir stiprinti savo verslą nacionalinėje rinkoje. Siekiame turėti tiesioginį ryšį su pagrindiniais vyno sektoriaus dalyviais Lietuvoje“, – sako M.Julia.

Ispaniškas vynas yra vienas iš trijų pagrindinių Prancūzijos ir Italijos vyno rinkoje. Ispanija Lietuvoje užima pagrindines vyno tiekėjos pozicijas.

Jei importuotojas nori iš pirmų lūpų sužinoti naujausias pasaulines Ispanijos vyno tendencijas ir rasti naujų vyno kategorijų, su kuriomis galėtų dirbti, FENAVIN yra tinkama ir unikali vieta, siūlanti visų Ispanijos vietovių vyno daryklų įvairovę.

Vyno paroda FENAVIN

Pagrindinės priežastys, kodėl specialistai turėtų apsilankyti FENAVIN ’22 

FENAVIN – tai į verslą orientuota paroda, kurioje pirkėjo ir parodos dalyvio susitikimas vyksta tam tikslui tinkamiausiame kontekste.

Štai įrankiai, kurie pirkėjams palengvina ispaniško vyno paiešką.

  • Pirkėjų programa padeda kiekvienam pirkėjui organizuoti savo apsilankymą parodoje siekiant skatinti verslą.
  • Verslo paieškos variklis – vienintelis įrankis vyno pasaulyje, padedantis efektyviai rasti ieškomą vyną.
  • Vyno galerija – praktiškiausia priemonė ir vieta, kurioje galima netrukdomai ieškoti, atrasti ir ragauti.
  • Programa „Susisiekite su parodos dalyviais“ – greičiausia ir tiesiausia susitikimų su eksponuojamomis vyninėmis valdymo sistema.
  • „Akis į akį“ – vieta, kur 30 minučių susitikimuose galima susitikti, paragauti vyno ir sulaukti apsilankymų iš vyno daryklų, su kuriomis buvo susisiekta per programą „Susisiekite su parodos dalyviais“.

Bendrieji FENAVIN (2019 m.) duomenys:

  • 1946 dalyvaujančios vyninės ir kooperatyvai;
  • 33 346 kv. m ekspozicija, paskirstyta 8 paviljonuose;
  • 104 dalyvaujančios šalys;
  • 18 340 tarptautinių ir nacionalinių pirkėjų;
  • 495 180 verslo kontaktų.

Laukiame jūsų 2022 m. gegužės 10–12 dienomis Ciudad Real mieste.