Fenotipologas Markas Lučinas: kas gali tapti būsimu prezidentu?

Fenotipologas Markas Lučinas / LNK nuotr.
Fenotipologas Markas Lučinas / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-06 14:44
AA

Garsus fenotipologas Markas Lučinas: Kas gali tapti būsimu prezidentu? Kam geriau būti premjeru? O kam vertėtų vykti į sanatoriją?

„Pasakykim jam, kad jis eitų. Kas per kvailystės? Jo duomenys – nuostabūs! Jis būtų netgi geresnis prezidentas nei Dalia Grybauskaitė“, – žvelgdamas į galimų kandidatų nuotraukas ateinančiuose prezidento rinkimuose jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki...“ teigs garsus fenotipologas Markas Lučinas.

Nors iki prezidento rinkimų, kurie vyks 2019-ųjų gegužę, liko daugiau nei metai, kova dėl aukščiausio posto valstybėje jau prasideda. Šiuo metu žinoma, kad į prezidento postą kandidatuos Naglis Puteikis, Valentinas Mazuronis, apie ketinimus juose dalyvauti yra pranešęs verslininkas Robertas Dargis ir buvęs Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas.

Fenotipologas Markas Lučinas pažvelgs į šešių asmenų nuotraukas – verslininkų milijonierių Roberto Dargio ir Visvaldo Matijošaičio, premjero Sauliaus Skvernelio, ekonomistų Gintano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės bei Aušros Maldeikienės.

„Jam trūksta jėgos. Jis puikiai moka priversti kitus dirbti, bet trūksta iniciatyvos“, „O šis kandidatas turi rimtų problemų su sveikata, širdies ligomis. Kandidatuodamas į prezidento postą jis „nusodins“ širdį“, „O šiam kandidatui ne į prezidento postą, o į sanatoriją“, – teigs fenotipologas M.Lučinas.

Kuriuos kandidatus taip apibūdins Markas? Kam kandidatuoti į prezidento rinkimus neverta, jei nenori rizikuoti savo sveikata? Kuris iš jų būtų puikus premjeras, o kuris – prezidentas?

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.