Festivalio „Granatos Live 2019“ lankytojų stilius – nuo skirtingų perukų, iki akį traukiančių kostiumų

Festivalio „Granatos Live 2019“ lankytojų stilius/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Festivalio „Granatos Live 2019“ lankytojų stilius/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-08-04 11:39
AA

Rumšiškėse praūžė didžiausias muzikos festivalis Lietuvoje „Granatos Live 2019“. Renginio dalyviai net tris dienas šėlo geriausių muzikantų koncertuose ir atsipalaidavo skirtingose, specialiai didžiam renginiui sukurtose zonose. Lankytojai į renginį atvyko iš anksto pasiruošę, šiais metais netrūko ir drąsių stiliaus sprendimų.

Nors beveik visi žmonės gyveno palapinių miestelyje, merginos festivalyje žavėjo nepriekaištingu makiažu, teminiais kostiumais, spalvotais perukais.

Ryškia išvaizda aplinkinių žvilgsnius traukiančios dalyvės sakė atvažiavusios atsipalaiduoti, pasilinksminti ir gerai praleisti laiką, o festivalio apranga – tik dar vienas būdas paprovokuoti aplinkinius ir paskatinti juos atsipalaiduoti. Kur daugiau, jeigu ne festivalyje, galime įsikūnyti į tokį personažą, į kokį tik geidžiame? Vasaros mados tendencijos Rumšiškėse šį savaitgalį susipynė su fantazija ir kūrybiškomis interpretacijomis.

Festivalio „Granatos Live 2019“ lankytojų stilius/Teodoro Biliūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Vaikinai šiais metais taip pat ruošėsi iš visos širdies. Buvo galima matyti tokių, kurie į „granatas“ traukė ryškiai išpaišytais veidais, apsirengę šėtono kostiumus, kiti nuotaiką skaidrino perukais ir spalvotomis aprangos detalėmis. 

„Granatos Live 2019“ lankytojų stilius – spalvingoje Žmonės.lt galerijoje.

Festivalio „Granatos Live 2019“ lankytojų stilius (57 nuotr.)
+51
Muzikos festivalis „Granatos Live 2019“ (175 nuotr.)
+169
Festivalio „Granatos Live 2019“ antroji diena (190 nuotr.)
+184